Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[sprzedam] poradnik, jaK ZAROBIĆ ok.1000 zł w miesiąc przy małym nakładzie pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [sprzedam] poradnik, jaK ZAROBIĆ ok.1000 zł w miesiąc przy małym nakładzie pracy (/Temat-sprzedam-poradnik-jaK-ZAROBIC-ok-1000-zl-w-miesiac-przy-malym-nakladzie-pracy-14153)

Strony: 1 2


[sprzedam] poradnik, jaK ZAROBIĆ ok.1000 zł w miesiąc przy małym nakładzie pracy - Paula1992 - 26-09-2010 14:28

Oferuję poradnik, napisany przeze mnie, który pokazuje sposób, jak zarobić ok. 1000 zł w miesiąc. To jest min. na nowym rynku. Dla bardziej obcykanych te koszty mogą ulec zwiększeniu.
Poświęcając dziennie ok. 1.5-2h czasu mamy 1 k miesięcznie w kieszeni.

Sprawdziłam ten sposób, nie są to żadne buxy, ściąganie plików, klikanie w reklamy itd.

Poradnik zawiera oczywiście zdjęcia i szczegółowy opis, wykonywanych pokolei czynności.

Jest to nowy niepraktykowany sposób, nigdzie na rynku na dużą skalę tego nie ma, więc na 100 procent zarobicie.

Tytuł: 1 k w miesiąc - jak zarobić?
Autor: Paula1992
Strony: 8
Opis: W poradniku umieściłam sposób na zarobek 1 k złotych w miesiąc przy niewielkim nakładzie pracy.
Płatność: PayPal (jako prezent) - [email protected]
Kopie: Ilość nieograniczona
Napisany: 26 Wrzesień , 2010
Cena: 3$
Sposób dostarczenia: Na email który dokonał płatności lub inny!


Zapraszam serdecznie.


RE: [sprzedam] poradnik, jaK ZAROBIĆ ok.1000 zł w miesiąc przy małym nakładzie pracy - xPietrek - 26-09-2010 14:39

1 post i sprzedajesz poradniki ?
Pewnie ten sposób to program partnerski, w którym musisz szukać ludzi, tworząc pod siebie piramidę, na której się zarabia takie pieniądze... Oczywiście poleceni muszą płacić co miesiąc pewną kwotę.
Jeśli się mylę to mnie popraw, ale gdyby tak lekką ręką można było zarobić 1000 zł w mc, to nie uważasz że ten sposób byłby już tu znany ? Wink


RE: [sprzedam] poradnik, jaK ZAROBIĆ ok.1000 zł w miesiąc przy małym nakładzie pracy - InTeR - 26-09-2010 14:44

Więc tak. Dostałem poradnik do wglądu. Faktycznie można zarobić 1000zł w miesiąc jak się chce i ma się sprzyjające okoliczności to nawet więcej.
Lecz może być dzień w którym nic nie zarobimy albo zarobimy nawet 100zł.


RE: [sprzedam] poradnik, jaK ZAROBIĆ ok.1000 zł w miesiąc przy małym nakładzie pracy - Zampal - 26-09-2010 14:53

Poprosze także o poradnik na próbę Smile


RE: [sprzedam] poradnik, jaK ZAROBIĆ ok.1000 zł w miesiąc przy małym nakładzie pracy - InTeR - 26-09-2010 15:06

Podejrzewam, że nie da więcej Smile Też chce zarobić


RE: [sprzedam] poradnik, jaK ZAROBIĆ ok.1000 zł w miesiąc przy małym nakładzie pracy - Paula1992 - 26-09-2010 15:11

to nie jest program partnerski ;p

mam wiecej postow ale na forum ilock

do wgladu za 1 dolara moge dac, bo wy wtedy znacie sposob, a ja nic z tego nie mam ;/


RE: [sprzedam] poradnik, jaK ZAROBIĆ ok.1000 zł w miesiąc przy małym nakładzie pracy - Arekxxl - 26-09-2010 18:25

Ja wam dam zaje**sty sposob jak zarabiać 1000 zł i więcej w miesiąć:

idzcie do pracy


10$ za takie cos to za duzo


RE: [sprzedam] poradnik, jaK ZAROBIĆ ok.1000 zł w miesiąc przy małym nakładzie pracy - radekb29 - 26-09-2010 19:12

Mogę prosić o poradnik do wglądu za 1zł na PP Smile Ocenie profesjonalnie Wygląd, Przejrzystość, Tematykę, Czy serwis wypłaca i wszystko opiszę na forum Smile oprócz sposobu oczywiście Smile


RE: [sprzedam] poradnik, jaK ZAROBIĆ ok.1000 zł w miesiąc przy małym nakładzie pracy - Paula1992 - 27-09-2010 07:21

to wyslij kase na pp to dam do wgladu


RE: [sprzedam] poradnik, jaK ZAROBIĆ ok.1000 zł w miesiąc przy małym nakładzie pracy - Razer - 27-09-2010 11:00

Jak dorzucisz swój numer to biorę z miejsca Big Grin