Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPABuild - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+--- Wątek: CPABuild (/Temat-CPABuild-141503)



CPABuild - butyra - 12-12-2016 21:00

CPABuild - Nowy serwis CPA

Zapraszam wszystkich do świeżego serwisu CPABuild. Świetny kontakt z adminem i innowacyjne rozwiązania. Nowa sieć jest oparta na tworzeniu, dzieleniu się i zarabianiu razem (udostępnianie landingów, content lockerów - później budowanie "mirroru" z wybranych wcześniej elementów). Zastosowano tam dość specyficzne rozwiązania, ale finalnie jest to ciekawe - więc serdecznie zapraszam do rejestracji. Smile

REFLINK USUNIĘTY

Czysty link:
https://cpabuild.com/register



Pozytywne aspekty CPABuild:

Wszystko jest zoptymalizowane pod urządzenia mobilne
Lekkie strony postawione na serwerach w chmurze
Bardzo dokładne i szczegółowe statystyki (dzielone na oferty, kraje, przeglądarki, systemy operacyjne, domeny przekierowujące, templejty, lockery i nie tylko..)
System wypłat - Weekly (Minimum $50)
Zarabianie na udostępnianiu templatek - 5% z zarobków innych użytkowników (którym udostępnisz template) na Twoim landingu trafia do Ciebie
$10 wynagrodzenia za rejestrację (ustawienie profilu, post na forum w temacie o CPABuild)
Duży wybór content lockerów i landingów
Świetny kontakt z adminem

[Obrazek: IyPynYS.png]



Rejestrujcie się i dajcie znać, jak wam idzie w CPABuild!


RE: CPABuild - Snaggy - 08-05-2017 23:23

Tak z ciekawości, ktoś tu coś zarabia?


RE: CPABuild - bimber14 - 17-05-2017 01:11

Tak np ja. Autor postu wpadł zostawił refa i zniknol... Jeśli ktoś potrzebuje pomocy piszcie pw postaram się pomóc. Osobiście uważam że ten serwis jest bardzo fajny i przyjazny.


RE: CPABuild - max188 - 15-05-2020 15:24

Cześć,
wiem, że odkopuje stary temat ale właśnie zarejestrowałem się w CPAbuild.

Pytania do osób, które tam zarabiają:

1. Tak jak na poniższych statystykach, obecnie 0 leadów ale kilka klików jest. Pytanie kiedy liczy się klik? tzn.:
- jak ktoś wejdzie ze strony głównej w szablon np z hakiem pod adresem http://www.strona.com/lordsmobile/
- czy uzupełni w haku materiały kliknie "Generate"
- lub dopiero jak wyświetli się "human verification" i kliknie w jakąś ofertę?

jeśli opcja 3 czyli ludzie klikają w oferty ale ich nie wypełniają? dobrze to rozumiem?

[Obrazek: click.png]

2. w zakładce account/payments mam takie dane do uzupełnienia jak poniżej:

[Obrazek: konto.png]

muszę uzupełnić swoje dane i dopiero pojawią się opcje wypłaty?
jaka jest najlepsza wg was?
obecnie mam 0$ - może opcje wypłaty pojawią się gdy uzbieram jakąś kwotę?

Z góry dzięki za odpowiedzi