Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce (/Temat-Skradziono-mi-polski-fanpage-jeden-z-najwiekszych-w-polsce-141497)

Strony: 1 2 3 4 5


Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - polakos - 12-12-2016 19:48

do usunięcia


RE: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - makecash - 12-12-2016 19:54

Jak dałeś admina to nic nie zrobisz... Nadałeś mu najwyższe prawo, więc on mógł cię wyrzucić.

Mogłeś dać redaktora jednak nie wiem czy to zezwala na fb ads.

Musisz sie pożegnać Smile

Czlowiek uczy się na błędach


RE: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - polakos - 12-12-2016 19:57

ale w regulaminie jest że admina można wyrzucić dopiero po 7 dniach


RE: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - radek0389 - 12-12-2016 19:59

Jest taki myk, ze można admina usunąć w ciągu kilku sekundSmile. Padles ofiara tej metody.


RE: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - polakos - 12-12-2016 20:02

ok co mogę zrobić jutro jadę do warszawy do siedziby facebook,

proszę o pomoc zapłace każdemu kto pomoże mi odzyskać


RE: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - radek0389 - 12-12-2016 20:07

No polecam jak najszybszy kontakt z FB, nie wiem czy online da rade, wiec jeśli warto, to jedź do siedziby.
Powodzenia.


RE: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - polakos - 12-12-2016 21:02

Witam, Proszę każdego o Pomoc, jakiś złodziej ukradł mi fanpage popularny i niszowy w Polsce

Nadałem mu admina i po miniucie zarejestrował konto reklamowe stał się właścicielem i usunoł mnie jako Admina.

Każdy kto pomoże mi odzyskać dane albo kto go znajdzie odwdzięcze się

Konto złodzieja to:

911850f3a80948918f9bd9d4ecf775d8.png

Email który dodałem jako admina [email protected]

Pilnie proszę o każdą pomoc

================

Mój email [email protected]


RE: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - rachman - 12-12-2016 21:04

Jakiś regulamin wewnętrzny był? Bez tego wątpię czy coś wskórasz bo to nie Twoja własność a fejsa. Nie wiem na jakiej podstawie miałbyś żądać przywrócenia jeśli nie wykażesz że gość coś zrobił poza zasadami fejsa. Sam nadałeś prawa więc ciężko to widzę... Jedziesz do fejsa to zbierz dowody że jesteś założycielem, byłeś adminem, jakiś screen czy coś? Wiesz na recepcji nie wiadomo gdzie Cię skieruj i czy tam będzie im się chciało cokolwiek sprawdzać. Zabezpiecz się na każdą ewentualność.


RE: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - radek0389 - 12-12-2016 21:07

A tak poza konkursowe pytanie, masz wartosciowy FP, jakim cudem nadajesz admina obcemu, przez co oddajesz mu pełnie władzy?


RE: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - Sergio7 - 12-12-2016 21:10

U mnie nastała podobna sytułacja Sad