Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposoby na promowanie ref-linka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sposoby na promowanie ref-linka (/Temat-Sposoby-na-promowanie-ref-linka-141489)



Sposoby na promowanie ref-linka - opposite - 12-12-2016 16:36

Witam wszystkich,

Jeśli nie ten dział, proszę przenieść. Choć lepszego pod ten temat nie znalazłem.

Pytanie moje może być dla "wyjadaczy" bardzo proste, ale na początku drogi każdy jest zagubiony heh.
Co mogę zrobić, żeby wypromować swój ref-link partnerski do szerszego grona odbiorców ?
Oprócz oczywiście takich rzeczy jak wstawianie reflinka w sygnaturę na forach itd.
Czy są jakieś metody płatne ?

Dzięki z góry za odpowiedzi.


RE: Sposoby na promowanie ref-linka - Marcin0292 - 12-12-2016 16:44

Możesz oferować pomoc jesli ktoś zarejestruje sie z Twojego linka. To bardzo pomaga, jesli temat jest cięzki Big Grin


RE: Sposoby na promowanie ref-linka - Ogniemimieczem - 12-12-2016 17:32

(12-12-2016 16:36)opposite napisał(a):  Witam wszystkich,

Jeśli nie ten dział, proszę przenieść. Choć lepszego pod ten temat nie znalazłem.

Pytanie moje może być dla "wyjadaczy" bardzo proste, ale na początku drogi każdy jest zagubiony heh.
Co mogę zrobić, żeby wypromować swój ref-link partnerski do szerszego grona odbiorców ?
Oprócz oczywiście takich rzeczy jak wstawianie reflinka w sygnaturę na forach itd.
Czy są jakieś metody płatne ?

Dzięki z góry za odpowiedzi.

wykupuj płatne zapisy, klikanie na stronach typu sejfik, microjobs, microworkers i innych buxach sruxach czy surfach


RE: Sposoby na promowanie ref-linka - MrocznyKILL - 12-12-2016 20:37

Osobiście polecam 2 opcje:

1. Dla "biednych" rotacja banera z limitem kliknięć w serwisach typu bux

2. Dla "bogatych" mailing w konkurencyjnych serwisach zarobkowych (plus taki że masz target któremu obiła się już o uszy tematyka zarabiania Wink )

Poszukaj na allegro z czystym sumieniem mogę polecić mailingi od AdnoX, Ivo-Net oraz Anti-Tau jak i również zapraszam do zapoznania się z moją ofertą http://zarabiam.com/Temat-Potrzebujesz-reklamy-Tutaj-znajdziesz-najbogatsza-oferte-139091. Gdy wpiszesz mailing na allegro natrafisz na firmę Ads-Center ich oferty omijaj szerokim łukiem ich skuteczność jest totalnie zerowa.


RE: Sposoby na promowanie ref-linka - rachman - 12-12-2016 20:56

Płatne zakupy poleconych? Takie zapisy trzeba przemyśleć i to dobrze. Zapłaciłeś, ktoś się zapisuje i ... na tym koniec. Na co Ci martwi poleceni? Jak kupować płatne rejestracje to TYLKO z limitem wypracowania danej kwoty by się zwróciło Wink Wtedy masz gwarancję zysku - ale i koszty większe. Jak kupujesz tylko rejestracje nie masz żadnych gwarancji że zarobisz cokolwiek - zwykła loteria i liczenie na szczęście że akurat trafisz "robotnych", zainteresowanych poleconych a nie ludzików chcących zyskać punkty/kasę za samą rejestrację.

Wszystko się rozbija o to co promujesz. Nie ma złotego sposobu na refy. Z takim podejściem nic nie zarobisz, albo niewiele. Promujesz jakieś dobro/towar. Na tym się skup co możesz dać użyszkodnikowi - czy to gacie w tańszej cenie czy możliwość zarobku w jakimś programie - polecasz usługę/towar a nie "łapiesz refa".

Nie liczy się ilość refów a jakość. Mieć 100 takich co nie klikaj/nie kupuj/nie pracuj... to lepiej nie mieć ich wcale.

Przemyśl jak zakwalifikować to co chcesz polecać i wymyśl - kto może być tym zainteresowany, wczuj się w te osobowości, pod nich pisz teksty i udzielaj się i reklamuj w takich miejscach w jakich takie osoby mogą przebywać. Tam gdzie spam to spam ale staraj się na forach nie spamować a budować sobie dobrą opinię i zaufanie inaczej Twoje nawet wartościowe refy będą omijane szerokim kołem.

Napisz co chcesz promować to może ktoś podrzuci konkretne miejsca bo sam temat promowanie refów... odpowiedź jest jedna na pytanie gdzie je promować - wszędzie...


RE: Sposoby na promowanie ref-linka - mattxx - 12-12-2016 21:09

Dokładnie, spójrz z tej drugiej perspektywy, czyli użytkownika serwisu reklamowego (ppc, ppa itp.). On w 99% wykona tylko daną akcję (w tym przypadku rejestrację + np. jedno logowanie) i tyle. Za to mu płacą i tylko to go interesuje.


RE: Sposoby na promowanie ref-linka - Ogniemimieczem - 12-12-2016 22:31

(12-12-2016 21:09)mattxx napisał(a):  Dokładnie, spójrz z tej drugiej perspektywy, czyli użytkownika serwisu reklamowego (ppc, ppa itp.). On w 99% wykona tylko daną akcję (w tym przypadku rejestrację + np. jedno logowanie) i tyle. Za to mu płacą i tylko to go interesuje.

zależy też o jakim reflinku mówimy Smile
kiedyś jeszcze jak paidverts płacił fajnie pieniążki to wykupowałem reklamę na podobych "piramidach" o tych samych zasadach i ref sam wchodził bo to była jego bajka. Tak samo jak na buxie zareklamujesz buxa to dlaczego ta osoba miała by nie zostać na kolejnym? (Twoim)