Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupowanie konta Facebook / YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Kupowanie konta Facebook / YouTube (/Temat-Kupowanie-konta-Facebook-YouTube-141488)



Kupowanie konta Facebook / YouTube - opposite - 12-12-2016 16:31

Witam wszystkich,

Na swoim koncie facebook nie mam praktycznie nic, bo zawsze olewałem ten temat. Tak samo YT, nie mam konta.
Pojawił się jednak teraz pomysł na działania, przydało by się konto na fb i yt.
Czy kupienie konta to dobre wyjście ? Jest dużo ogłoszeń choćby na tym forum.
Chodzi mi o to czy konta kupione od kogoś są warte tych pieniędzy i czy nie są przypadkiem shakowane i po jakimś czasie nie odezwie się do mnie z pretensjami prawdziwy właściciel... ?

Dzięki z góry za odp.


RE: Kupowanie konta Facebook / YouTube - Marcin0292 - 12-12-2016 16:47

Te konta to zwyczajnie fikcyjne osoby.


RE: Kupowanie konta Facebook / YouTube - Hopekk94 - 12-12-2016 17:27

Nikt kto handluje tu kontami fb nie hakuje niczego
Ja osobiscie kilka razy kupilem i chyba nawet hasel nie zmienialem i niektore konta sie trzymaly.
Niestety dwa razy jak kupilem konta fb (po 10 sztuk) w 24h siadaly bany na konta w sumie za nic


RE: Kupowanie konta Facebook / YouTube - Ogniemimieczem - 12-12-2016 17:35

(12-12-2016 16:31)opposite napisał(a):  Witam wszystkich,

Na swoim koncie facebook nie mam praktycznie nic, bo zawsze olewałem ten temat. Tak samo YT, nie mam konta.
Pojawił się jednak teraz pomysł na działania, przydało by się konto na fb i yt.
Czy kupienie konta to dobre wyjście ? Jest dużo ogłoszeń choćby na tym forum.
Chodzi mi o to czy konta kupione od kogoś są warte tych pieniędzy i czy nie są przypadkiem shakowane i po jakimś czasie nie odezwie się do mnie z pretensjami prawdziwy właściciel... ?

Dzięki z góry za odp.

Rób własne konta, każde konto rób na innym proxy albo ściągnij sobie vpna czy też sandboxie żebyś nie miał problemów z blokowaniem kont, dodajesz 2-3 zdjęcia uzupełniasz profil i masz konto, tutaj masz mój poradnik który Ci pomoże w dzień ogarnąć ponad 200 znajomków i tak dalej. Próbuj wszystkiego a sam się połapiesz co jest dobre
http://zarabiam.com/Temat-Must-Have-dla-facebookowych-newbie-Wszystkie-Skrypty-141476