Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) (/Temat-Re-Upload-filmy-XXX-10-Dziennie-to-nie-problem-141467)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - sqmany - 18-12-2016 02:32

@[Szalony]
Polska jest w Tier 3.

Tu łapcie listę wszystkich krajów w jakim są tier'ze:
Cytat:Tier 1: Netherlands Antilles Austria Australia Belgium Canada Switzerland Germany Denmark Finland Falkland Islands (Malvinas) Faroe Islands France United Kingdom Guernsey Gibraltar Greenland Ireland Iceland Jersey Japan Liechtenstein Luxembourg Netherlands Norway New Zealand Qatar Sweden Singapore San Marino United States Minor Outlying Islands United States United States Virgin Islands
Tier 2: United Arab Emirates Aruba Brunei Darussalam Brazil the Bahamas Cyprus Spain Equatorial Guinea Greece Hong Kong Israel Isle of Man Italy South Korea Kuwait Cayman Islands Macau Macao French Polynesia Puerto Rico Portugal Slovenia British Virgin Islands
Tier 3: Antigua and Barbuda Anguilla Barbados Bahrain Cook Islands Chile Czech Republic Estonia Guam Croatia Hungary Saint Kitts and Nevis Lebanon Lithuania Latvia Northern Mariana Islands Malta Mexico New Caledonia Oman Poland Russia Saudi Arabia Seychelles Slovakia Turkey Trinidad and Tobago Taiwan Uruguay Venezuela



RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Ogniemimieczem - 18-12-2016 11:45

Milo być w grupie z "Barbuda, Anguilla, Barbados, Bahrain, Guan, Oman, Arabia, trinidad" etc Big Grin


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - ScroX - 19-12-2016 11:42

@[walt669]
Cytat:A z kolezankami to nie zart, sa bardzo mile, ladne, studiuja, znaja swoja wartosc

Fajnie, szkoda że głupie i tępe.. a jeżeli nie znasz słowa "wartość" to go nie używaj bo "dziewczyny" świecące dupami nie mają żadnej wartości.. dziwka to dziwka.. nie ważne czy w lesie czy w internecie.

Za poradnik wielka dzięki ! Smile


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - walt669 - 19-12-2016 11:44

(19-12-2016 11:42)ScroX napisał(a):  @[walt669]
Cytat:A z kolezankami to nie zart, sa bardzo mile, ladne, studiuja, znaja swoja wartosc

Fajnie, szkoda że głupie i tępe.. a jeżeli nie znasz słowa "wartość" to go nie używaj bo "dziewczyny" świecące dupami nie mają żadnej wartości.. dziwka to dziwka.. nie ważne czy w lesie czy w internecie.

Za poradnik wielka dzięki ! Smile
Chlopcze nie znasz definicji slowa dziwka. To taka kobieta ktora daje za kase a te tylko pokazujaWink
Pozdro i bez spiny juz Wink

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - ScroX - 19-12-2016 11:45

A zresztą.. szkoda strzępić ryja Wink del.


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - walt669 - 19-12-2016 11:48

(19-12-2016 11:45)ScroX napisał(a):  @[walt669]
Żyj w swoim świecie stary Smile współczuje koleżanek Wink
elo Smile
A Ty zyj w blogiej nieswiadomosci... to mniej boli w sumieWink Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile w Twoim otoczeniu to robi lub znacznie gorsze rzeczy ale co tam, lepiej upiekszac rzeczywistoscWink

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Ogniemimieczem - 19-12-2016 12:00

(19-12-2016 11:48)walt669 napisał(a):  
(19-12-2016 11:45)ScroX napisał(a):  @[walt669]
Żyj w swoim świecie stary Smile współczuje koleżanek Wink
elo Smile
A Ty zyj w blogiej nieswiadomosci... to mniej boli w sumieWink Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile w Twoim otoczeniu to robi lub znacznie gorsze rzeczy ale co tam, lepiej upiekszac rzeczywistoscWink

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Wszyscy Ci współczujemy w jakich kręgach się obracasz więc Twoja rzeczywistość jest bardzo zagięta skoro myślisz że wszędzie są kurwiszcze. Bo moja Kobieta się szanuje jej koleżanki także mają partnerów, a jestem pewien że dalsze znajomości też są na poziomie, ale co ja tam wiem.
a ta co pokazuje dupe w internecie to już nie dziwka? a kto według Ciebie? Januszka biznesu? Big Grin Upokarzasz się coraz bardziej, śmiem twierdzić że ktoś z Twoich bliskich tak zarabia dlatego go bronisz. Big Grin


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - walt669 - 19-12-2016 12:34

(19-12-2016 12:00)Ogniemimieczem napisał(a):  
(19-12-2016 11:48)walt669 napisał(a):  
(19-12-2016 11:45)ScroX napisał(a):  @[walt669]
Żyj w swoim świecie stary Smile współczuje koleżanek Wink
elo Smile
A Ty zyj w blogiej nieswiadomosci... to mniej boli w sumieWink Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile w Twoim otoczeniu to robi lub znacznie gorsze rzeczy ale co tam, lepiej upiekszac rzeczywistoscWink

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Wszyscy Ci współczujemy w jakich kręgach się obracasz więc Twoja rzeczywistość jest bardzo zagięta skoro myślisz że wszędzie są kurwiszcze. Bo moja Kobieta się szanuje jej koleżanki także mają partnerów, a jestem pewien że dalsze znajomości też są na poziomie, ale co ja tam wiem.
a ta co pokazuje dupe w internecie to już nie dziwka? a kto według Ciebie? Januszka biznesu? Big Grin Upokarzasz się coraz bardziej, śmiem twierdzić że ktoś z Twoich bliskich tak zarabia dlatego go bronisz. Big Grin
Dziekuje za wspolczucie Wink Nikt z moich bliskich tego nie robi, jak insynuujesz. A kregi w jakich sie obracam to kregi akademickie: studentki uniwerku ekonomicznego, przyrodniczego, pwr etc... Nie wiem dlaczego sie tak oburzacie, to forum o pieniadzach i zarabianiu. Licza sie efekty a w tym wypadku sa wymierne a zarobki kosmiczne jak na warunki polskie. Mysle ze czas zakonczyc ta dyskusje, jestescie naiwni a ja jestem ten zly i sie osmieszam Wink Moze napisze poradnik jak namowic kolezanke do zarabiania na CB, ile nalezy zainwestowac, jak skonfigurowac profil studia, dodac jej profil do studia, ustawic wyplaty do payoneeraWink Chcecie? :-p
Pozdrawiam Was
(19-12-2016 12:00)Ogniemimieczem napisał(a):  
(19-12-2016 11:48)walt669 napisał(a):  
(19-12-2016 11:45)ScroX napisał(a):  @[walt669]
Żyj w swoim świecie stary Smile współczuje koleżanek Wink
elo Smile
A Ty zyj w blogiej nieswiadomosci... to mniej boli w sumieWink Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile w Twoim otoczeniu to robi lub znacznie gorsze rzeczy ale co tam, lepiej upiekszac rzeczywistoscWink

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Wszyscy Ci współczujemy w jakich kręgach się obracasz więc Twoja rzeczywistość jest bardzo zagięta skoro myślisz że wszędzie są kurwiszcze. Bo moja Kobieta się szanuje jej koleżanki także mają partnerów, a jestem pewien że dalsze znajomości też są na poziomie, ale co ja tam wiem.
a ta co pokazuje dupe w internecie to już nie dziwka? a kto według Ciebie? Januszka biznesu? Big Grin Upokarzasz się coraz bardziej, śmiem twierdzić że ktoś z Twoich bliskich tak zarabia dlatego go bronisz. Big Grin



RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Ogniemimieczem - 19-12-2016 12:42

Napisz poradnik jak namówić koleżankę by kręciła dla nas tyłkiem na chaturbate albo innym showup.
Czekamy na to w dziale poradników tych płatnych oczywiście, raz jesteś mega handlarzem kont na facebooku a tutaj się okazuje że masz swój burdel na uwr. Podziwiamy Twoje zdolności Big Grin czekamy na jakieś zniżki u Twoich koleżanek. Pozdrawiam Cię serdecznie i Twoje niezdecydowanie, bo raz piszesz że to nie było na poważnie, a teraz się wywyższasz ponad wszystkich mówiąc że Twoje trzepaczki przynoszą Ci w zębach dolary "Alfonsie" Big Grin
Wyjdź i nie wracaj


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - walt669 - 19-12-2016 13:03

(19-12-2016 12:42)Ogniemimieczem napisał(a):  Napisz poradnik jak namówić koleżankę by kręciła dla nas tyłkiem na chaturbate albo innym showup.
Czekamy na to w dziale poradników tych płatnych oczywiście, raz jesteś mega handlarzem kont na facebooku a tutaj się okazuje że masz swój burdel na uwr. Podziwiamy Twoje zdolności Big Grin czekamy na jakieś zniżki u Twoich koleżanek. Pozdrawiam Cię serdecznie i Twoje niezdecydowanie, bo raz piszesz że to nie było na poważnie, a teraz się wywyższasz ponad wszystkich mówiąc że Twoje trzepaczki przynoszą Ci w zębach dolary "Alfonsie" Big Grin
Wyjdź i nie wracaj
Nie czytasz ze zrozumieniem. Kupilem tu 20 kont fb nie jestem zadnym handlarzem a poradnik napisze. Ciekawy jestem reakcji, moze ktos skorzysta Wink
I przestan sie tak spinac bo to zalosne jest. Najlepiej juz nie odpisuj, pozwol ostygnac emocjom Wink