Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) (/Temat-Re-Upload-filmy-XXX-10-Dziennie-to-nie-problem-141467)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - FeCra - 16-03-2017 14:42

Ja osobiście uważam za najlepsze programy - Slut Roullete DOI i Bonga cams SOI

Prosta sprawa, Rejestracja=Konwersja
Slut Roullete jest bardzo restrykcyjne i blokują, ale bongacams bez limitów jadę i nawet wysyłają mi na maila wiadomości z gratulacjami Tongue

a reklamowanie, to robie to wszędzie gdzie się da

+edit: ja robie odrazu przekierowanie z domeny na link z crakravenue
Automatyczne przekierowanie, aby osoba myślała, że to jest strona na którą weszła a nie jakaś reklama czy popout, których jest miliony w sieci


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - cezar78 - 16-03-2017 14:59

Cytat:a reklamowanie, to robie to wszędzie gdzie się da
- wrzucasz na xvideos tak jak jest opisane w tym watku? Ten sposób na pewno nie daje takiej konwersji jak ty masz, 1:1000 to djuż jest super ta metodą i w ogóle w niszy xxx. Możesz napisać mi na PW? jesli nie chcesz tutaj zdradzac metod


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - FeCra - 16-03-2017 15:07

metodą opisaną w tym wątku nie robie, ale uważam to za skuteczne w ofertach płaconych za rejestracje (DOS i SOI)
PPS PPL Revshare uważam za gorsze.

Aktualnej mojej metody nie zdradzam, bo nie uważam to za nieskończone źródełko

wydaje mi się, że przy doborze dobrej oferty, takiej która strona zachęca osobę do rejestracji można uzyskać konwersje przy 1:30
Tak jak pisałem wyżej, polecam bongacams & slutroullete

Poniżej wklejam linka jak bardzo dobór oferty ma wpływ do ilości konwersji ( wszystko robione te samą metodą reklamowania)

[Obrazek: 6OIjkQp.png]


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - cezar78 - 16-03-2017 15:56

Dzieki za poradę, spróbuję zareklamować bongacash zobaczymy może zmiana strony pomoże, a przekierowanie robisz 301 czy moze lepiej zrobić iframe żeby moja domena wyświetlała sie caly czas w przegladarce?


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - FeCra - 16-03-2017 16:34

używam takiego przekierowania
Cytat:<META HTTP-EQUIV="REFRESH" CONTENT="0; URL=http://link-here.com">



RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - adamcio99922 - 23-03-2017 15:57

Jakbyś ktoś był zainteresowany to dorwałem automat do uploadu video na xvideos. jak przetestuje to wrzucę Jerk2


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Shejker - 23-03-2017 17:45

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym przekierowywaniem, mam zarejestrowaną domenę, filmik w .avi, konto na xvideos i chaturbate. W jaki sposób mam uploadować z przekierunkowaniem do mojej domeny?


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Anonimowy009 - 23-03-2017 17:54

Co tu jest do rozumienia?
Wrzucasz wideo na xvideos, a w tytule dajesz link do strony, która przekierowuje użytkownika do oferty


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Shejker - 23-03-2017 17:57

Ah, w ten sposób, dziękuje bardzo Big Grin

//Edit, coś mam problem z przekierunkowaniem url, zrobiłem to tak:
[Obrazek: screenshot_panel_nazwa_pl_2017_03_23_18_20_38.png]

Wchodząc na moją stronę nic się nie dzieje - widnieje, że strona jest zrobiona przy pomocy domeny nazwa.pl. Co robię źle?


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Anonimowy009 - 23-03-2017 18:48

Czasami trzeba poczekać aż sie zaktualizuje itp.

Btw. Chaturbate płaci chyba 0.01$ za rejestracje z Polski, a max 1$ za najlepsze kraje, więc średnio według mnie. Na Crakrevenue masz o wiele lepsze stawki z lepszymi ofertami.