Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Bukmacherki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Bukmacherki (/Temat-Dziennik-Bukmacherki-141450)



Dziennik Bukmacherki - Filip_Sony - 11-12-2016 16:41

Widzę, że jakoś dzienniki poświęcone bukmacherce nie utrzymują się długo, dlatego postanowiłem założyć swój.
Już na starcie muszę zmienić formę. Nie będzie dziennika, tylko tygodnik. Biorąc pod uwagę, że w tygodniu mało co mam okazję postawić, a gram głównie weekendami to będę wrzucał screeny każdej niedzieli wieczorem.
Na początek nie zakładam żadnych progów, do których dążę, zobaczymy co z tego będzie.
Kwota początkowa: 20 Funtów- Let's Go! Smile


RE: Dziennik Bukmacherki - yolo89 - 11-12-2016 18:00

powodzenia na pewno się przyda ;d


RE: Dziennik Bukmacherki - Filip_Sony - 28-12-2016 11:14

OK. Wpłaciłem wczoraj dyszkę i postanowiłem grać do "pierwszej krwi". Pierwsza krew nadeszła, chociaż już przez prawie całego seta wszystko szło ku dobremu.
Postanowiłem więc wprowadzić w życie zasadę, o której kiedyś myślałem:
1)
NIGDY NIE OBSTAWIAJ KOBIECEJ SIATKÓWKI
Smile

tak jak planowałem wcześniej zapełniłem ścianę w moich zakładach, więc screen z konta gracza ląduje tutaj:


[Obrazek: screen_do_dziennika_1.jpg]

Do następnego screena! Smile

Mały edit:
1. na screenie widać zakład postawiony po kursie 2.2 za stawkę 200zł natomiast wygrana to około 235- oczywiście jest to wynikiem użycia opcji "casch out", po prostu przestraszyłem się, że może nie wejść i wolałem się wycofać z lekkim zyskiem. Jak widać obawy były niepotrzebne, bo zakład by wszedł, ale o to chodzi, żeby zarabiać a nie szaleć wiec jestem zadowolony ze swojego wyboru.

2. przedostatni zakład stawka 1zł, oczywiście zamierzałem postawić dużo większą sumę, jednak palec mi się obsunął i poszła standardowo ustawiona złotówka, uznałem, że skoro tak wyszło to coś to musi znaczyć i zakład nie chce się postawić Big Grin nie postawiłem drugi raz tego zakładu, tylko wybrałem siatkówkę. Jak sie okazuje- niestety Smile
także zasada druga:

2) STOP ZABOMBONOM Big Grin


RE: Dziennik Bukmacherki - aero2 - 28-12-2016 13:28

Ładnie ci idzie, będę obserwował, powodzenia.Smile


RE: Dziennik Bukmacherki - Stworkowaty - 28-12-2016 13:54

Oho, powodzenia Smile


RE: Dziennik Bukmacherki - Lester - 28-12-2016 14:49

Nieźle! Będę obserwował, powodzenia Wink


RE: Dziennik Bukmacherki - Tom25 - 28-12-2016 16:59

Moja rada po 2 latach bukmacherki , graj mało typów a wieksze stawki Smile i Wyjdziesz na +++


Dziennik Bukmacherki - Vasaki - 17-02-2018 08:04

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Dziennik Bukmacherki - Vasaki - 25-02-2018 10:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.