Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podążając za Pandą... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Podążając za Pandą... (/Temat-Podazajac-za-Panda-141384)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: SUBY + PPI i nie tylko... - Początkujący - NeedDolar - 21-01-2017 03:03

Bardzo fajnie lecisz Big Grin jestem ciekawy jak Ci teraz pójdzie. Śledziłem poprzedni dziennik, ten też będę śledził. Powodzenia Smile


RE: SUBY + PPI i nie tylko... - Początkujący - radmatuszewski - 21-01-2017 07:42

(21-01-2017 03:03)NeedDolar napisał(a):  Bardzo fajnie lecisz Big Grin jestem ciekawy jak Ci teraz pójdzie. Śledziłem poprzedni dziennik, ten też będę śledził. Powodzenia Smile
Super, dzięki! Big Grin


RE: SUBY + PPI i nie tylko... - Początkujący - radmatuszewski - 21-01-2017 11:51

Projekt #2


Dzień 3


Po wczorajszym dniu 3 keywordy są w TOP 1, niestety reszta jest daleko w tyle, ale to się jeszcze zmieni.

Smutne jest to, że dziś nie zrobię tak dużo jak wczoraj, ale cóż czasem się nie da.

Cele :

- Blogspot - Zrobione
- Gazeta.pl - Zrobione

Dam znać jak skończę i ewentualnie postawię sobie nowe cele!

- Linkowanie!


RE: Podążając za Pandą... - radmatuszewski - 22-01-2017 19:56

(21-01-2017 11:51)radmatuszewski napisał(a):  
Projekt #2


Dzień 3


Po wczorajszym dniu 3 keywordy są w TOP 1, niestety reszta jest daleko w tyle, ale to się jeszcze zmieni.

Smutne jest to, że dziś nie zrobię tak dużo jak wczoraj, ale cóż czasem się nie da.

Cele :

- Blogspot - Zrobione
- Gazeta.pl - Zrobione

Dam znać jak skończę i ewentualnie postawię sobie nowe cele!

- Linkowanie!
Strona podlinkowana, dziś dam jej już spokój i poszukam niszy do Projektu numer 3, do zobaczenia w następnym wpisie!


RE: Podążając za Pandą... - Damkofr - 23-01-2017 02:30

Ciekawy dziennik Wink

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Podążając za Pandą... - radmatuszewski - 23-01-2017 03:13

(23-01-2017 02:30)Damkofr napisał(a):  Ciekawy dziennik Wink

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Dzięki! Obecnie zbieram materiały do Projektu numer 3 więc cały czas coś się dzieje Big Grin


RE: Podążając za Pandą... - Czaq - 23-01-2017 08:07

Powodzenia życzę!Smile


RE: Podążając za Pandą... - WhiteNigga - 23-01-2017 11:18

W imgurze link do obrazka się tylko nie rozłazi, w opisie albumu możesz dać linki do strony itp.


RE: Podążając za Pandą... - radmatuszewski - 24-01-2017 03:24

(23-01-2017 08:07)Czaq napisał(a):  Powodzenia życzę!Smile
Dzięki!

(23-01-2017 11:18)WhiteNigga napisał(a):  W imgurze link do obrazka się tylko nie rozłazi, w opisie albumu możesz dać linki do strony itp.

Dzięki za info!


RE: Podążając za Pandą... - radmatuszewski - 26-01-2017 17:44

Lekkie podsumowanie.

Projekt #1

Pozostało linkowanie.

Projekt #2

Pozostało linkowanie, ale nie wiem czy jest większy sens. Zrobiłem sobie na nią deadline na 27 stycznia. Chciałem w tydzień wybić stronkę, ale weszli giganci i poleciała w dół. Jednak na dwóch obiecujących keywordach jest na top 1 więc może coś na tym zarobię.

Projekt #3

Domena ogarnięta - teraz trzeba robić wszystko po kolei.

Poboczne projekty

Mam kilka pobocznych stron o których "zapomniałem". Postanowiłem na kilka z nich wrzucać po 3 posty dziennie. Nie zaszkodzi a zarobek może urosnąć.



Więcej będzie później, teraz tylko podsumowanie.