Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podążając za Pandą... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Podążając za Pandą... (/Temat-Podazajac-za-Panda-141384)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Początkujący w SUBACH! - radmatuszewski - 15-12-2016 23:06

Jak złe rzeczy się dzieją to już na całego. Niestety.
A więc tak :

- dostałem gorączki
- popsuł mi się laptop
- na mojej najlepszej stronie google wykryło spam ( nie wiem jakim cudem)

No więc na razie stopuję z zarabianiem ponieważ przez telefon dużo nie zrobię, widzimy się w Nowym Roku w takim razie!


RE: Początkujący w SUBACH! - radmatuszewski - 17-12-2016 23:26

Okej, udało mi się wrócić szybciej i dobrze! Wyrwałem laptop po niskiej cenie i mogę kombinować.

Cele na dziś :

- ogarnięcie strony - pobieranie
- zaplanowanie 10 postów

Zrealizowane cele :

- ogarnięcie strony - pobieranie
- zaplanowanie 10 postów

Niezrealizowane cele :

BRAK



Na stronie nie ma jeszcze wejść, jest dopiero od kilku minut w google.


RE: Początkujący w SUBACH! - radmatuszewski - 18-12-2016 13:05

Cele na dziś :

- dodanie 4 postów na stronę - pobieranie
- zaplanowanie kolejnych 10 postów
- ogarnięcie kolejnej strony - pobieranie #2
- SEO z poradnika vasakiego.


RE: Początkujący w SUBACH! - radmatuszewski - 21-12-2016 20:26

Dawno nie pisałem i zgubiłem motywację gdzieś w trakcie.

ALE, ALE, ALE...!


Zaczął się okres świąteczny więc mam teraz wolne co oznacza, że czas się wziąć do roboty! I to konkretnie.

Cele na dziś :

  1. Poprawić posty na jeden ze stron tak aby google zdjęło bana za spam - (w trakcie)


    Mała zmiana planów, resztę celów wykonam po wykonaniu pierwszego. Mam 37(20) wpisów do poprawy. Czemu chcę się zająć tylko 1? Ponieważ ta strona ma naprawdę dużo wejść z Google więc zdjęcie bana bardzo by mi się opłaciło.
    Tak myślę.

    Dowiedziałem się, że zdjęcie działań antyspamowych może potrwać nawet kilka tygodni. Ekstra... Trudno, poprawiłem dziś 17 postów a resztę wrzuciłem tymczasowo do kosza. Będę wyciągał jeden za drugim przy poprawkach. Na następne cele nie mam już siły jednak wykonam je już z rana. W momencie gdy edytuję jest godzina 02;11. Do zobaczenia jutro koło 13! Wrócę akurat z wigilii szkolnej i biorę się do pracy.


  2. Dodać nowe posty na stronę - pobieranie #1 (w trakcie)
  3. Dodać nowe posty na stronę - pobieranie #2 w (trakcie)



Gdyby ktoś miał jakiś sposób na zabicie lenia to niech się podzieliHuh


RE: SUBY + PPI i nie tylko... - Początkujący - WhiteNigga - 21-12-2016 20:36

Tez poproszę sposób na zabicie lenia


RE: SUBY + PPI i nie tylko... - Początkujący - Wojtek574 - 21-12-2016 21:40

Strony masz napisane samemu czy masz postawione na wordpress ? Tongue


RE: SUBY + PPI i nie tylko... - Początkujący - radmatuszewski - 21-12-2016 21:42

(21-12-2016 21:40)Wojtek574 napisał(a):  Strony masz napisane samemu czy masz postawione na wordpress ? Tongue

Wordpress Wink


RE: SUBY + PPI i nie tylko... - Początkujący - iPlusOfficial - 21-12-2016 21:55

Też teraz biorę się ostro do roboty - 2017 tworze dziennik. W nowym roku mam nadzieję na stałe dniówki +10$ Smile Tyle, że ja only PPI, bo czasu braknie, ale myślę też nad cpa.


RE: SUBY + PPI i nie tylko... - Początkujący - Wojtek574 - 21-12-2016 21:57

Własnie też sam robię stronę na wordpresie ale coś słabo mi idzie ;/ Nie wiem jak dać pobieranie ze po kliknieciu zaczyna sie pobierać. I od razu sie zapytam lepiej zrobić jedną stronę pod wszystko czy kilka od dzielnych jak uważasz ?


RE: SUBY + PPI i nie tylko... - Początkujący - radmatuszewski - 21-12-2016 21:57

(21-12-2016 21:55)iPlusOfficial napisał(a):  Też teraz biorę się ostro do roboty - 2017 tworze dziennik. W nowym roku mam nadzieję na stałe dniówki +10$ Smile Tyle, że ja only PPI, bo czasu braknie, ale myślę też nad cpa.

Ja przestałem z PPI i mam dniówki od 1$ do 2$, czasem więcej. Stwierdziłem więc, że trzeba wrócić. No ja za suby się biorę konkretnie już teraz!