Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podążając za Pandą... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Podążając za Pandą... (/Temat-Podazajac-za-Panda-141384)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [TREEPAY] - Początkujący w SUBACH! - radmatuszewski - 10-12-2016 00:57

(10-12-2016 00:34)Admek69 napisał(a):  Jeżeli masz tyle wejść w twoją stronę i większość przez google to ewidentnie coś jest nie tak na twojej stronie co odstrasza ludzi. Wejdź sam na stronę i zobacz co Tobie rzuca się w oczy, dlaczego Ty byś nie wysłał tego sms / nie podał nr tel. Może jakiś tekst odstrasza ludzi.
Popracuj głównie nad tym i oczywiście napisz do czaq'a a powie Ci znacznie bardziej szczegółowo.

Prawdopodobnie, sęk w tym, że nie wiem co. Napisałem, wysłałem przykładowy link do wpisu, ciekawe co podpowie. Wink


RE: [TREEPAY] - Początkujący w SUBACH! - iPlusOfficial - 10-12-2016 01:22

Heh, a jednak żyjesz Big Grin. PPI rzuciłeś całkowicie? Tak czy siak, powodzenia Smile


RE: [TREEPAY] - Początkujący w SUBACH! - radmatuszewski - 10-12-2016 01:29

(10-12-2016 01:22)iPlusOfficial napisał(a):  Heh, a jednak żyjesz Big Grin. PPI rzuciłeś całkowicie? Tak czy siak, powodzenia Smile

Żyję żyję, nie, nie rzuciłem całkowicie. Cały czas coś wpada Wink


RE: [TREEPAY] - Początkujący w SUBACH! - Aleksy Zieliński - 10-12-2016 02:26

Spróbuj chociaż na parę dni jakiegoś innego serwisu... Może Ci któryś lepiej akurat przypasuje np firesub lub mylead, ewentualnie Lead network.


RE: [TREEPAY] - Początkujący w SUBACH! - MaLiN - 10-12-2016 02:36

(10-12-2016 02:26)Aleksy Zieliński napisał(a):  Spróbuj chociaż na parę dni jakiegoś innego serwisu...

Dopiero co zaczął 1 dzień, a już ma skakać z serwisu na serwis? Undecided

Jaki w tym sens?


RE: [TREEPAY] - Początkujący w SUBACH! - radmatuszewski - 10-12-2016 11:20

(10-12-2016 02:26)Aleksy Zieliński napisał(a):  Spróbuj chociaż na parę dni jakiegoś innego serwisu... Może Ci któryś lepiej akurat przypasuje np firesub lub mylead, ewentualnie Lead network.

Na razie zostaję na treepay, zobaczymy co Czaq doradzi.

(10-12-2016 02:36)MaLiN napisał(a):  
(10-12-2016 02:26)Aleksy Zieliński napisał(a):  Spróbuj chociaż na parę dni jakiegoś innego serwisu...

Dopiero co zaczął 1 dzień, a już ma skakać z serwisu na serwis? Undecided

Jaki w tym sens?

Żaden, racja.


RE: [TREEPAY] - Początkujący w SUBACH! - vPLN.dll - 10-12-2016 17:29

Musisz mieć strasznie wypaloną nisze, że przy tylu wejściach nie masz żadnego leada.
Pokombinuj z niższą stawką lub zmień na MO lub MT (nie wiem której opcji używasz).

PS. Jeśli działasz na filmach to się nie dziw, że nic nie wpada.


RE: [TREEPAY] - Początkujący w SUBACH! - radmatuszewski - 10-12-2016 17:40

(10-12-2016 17:29)vPLN.dll napisał(a):  Musisz mieć strasznie wypaloną nisze, że przy tylu wejściach nie masz żadnego leada.
Pokombinuj z niższą stawką lub zmień na MO lub MT (nie wiem której opcji używasz).

PS. Jeśli działasz na filmach to się nie dziw, że nic nie wpada.

Zmieniłem na MT4. Działam na serialach, ale to tak samo popularne jak filmy. W każdym razie to tylko początki. Niedługo ruszam z innymi niszami.


RE: [TREEPAY] - Początkujący w SUBACH! - radmatuszewski - 12-12-2016 20:55

Cześć!

Wiem, że miałem postować codziennie, ale w niedzielę miałem urodziny i przez weekend nie miałem na nic czasu, kompletnie. Tak więc na bloga nie dodałem ani jednego postu, celów poprzednich również nie zrealizowałem, ale jeszcze dziś coś dodam i jutro się biorę do roboty pełną parą.

Statystyki za dziś dzień prezentują się tak :
[Obrazek: 05VuKo7.png]

Założyłem sobie również cel, 100 złoty do końca roku. Może nie zbyt ambitny, ale przynajmniej realny i mam nadzieję, że uda mi się go zrealizować.

Stan konta :

18/100


RE: [TREEPAY] - Początkujący w SUBACH! - radmatuszewski - 14-12-2016 00:06

Czas na podsumowanie. Dzisiaj jeśli chodzi o wejścia to totalna klapa bo tylko 3. Jednak to normalne ponieważ chcę zarabiać na serialach i największy ruch mam od środy do piątku.

Ze znacznie lepszych dla mnie wieści to :

- zrealizowałem cel - strona bezpośrednio pod jedną niszę (nie seriale xD) założona - wpisy na kilka najbliższych dni napisane.

W ciągu najbliższych kilku dni podziałam coś z SEO choć kompletnie się na tym nie znam więc będę musiał trochę poczytać. Tak więc życzę sobie powodzenia!

Stan konta :

18/100