Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 27-06-2017 14:39

(27-06-2017 14:30)asiorek napisał(a):  Ja mam przerwę z mypay Smile dostałem bana za "dziwna końcówkę" miałem swoją skrzynkę na swojej domenie żeby co chwike nie robić emaila.. Wszystko potwierdzalem itd a tu jebs chce sie zalogować konto zablokowane..

Lepiej kupić e-maile np. na WP to wtedy nie będzie tego problemu.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 27-06-2017 14:47

Napisałem na kontakt.. 15 zl to jednak sporo kasy Big Grin


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - tomek7912 - 27-06-2017 15:07

Działa ta Nivea po 65gr? Mi się nie ładuje coś.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 27-06-2017 15:18

(27-06-2017 15:07)tomek7912 napisał(a):  Działa ta Nivea po 65gr? Mi się nie ładuje coś.

Też mam problem i z dodaj opinie kobieca to samo.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - zibov - 27-06-2017 15:21

Mi działa ale nie zalicza.. miejmy nadzieję że zaliczy ok północy jak zawsze.Jeszcze pytanie jak wy robicie 600 akcji w 2h na kompie ? Dziś próbowałem i max 100 w 1h max!!


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - elgik - 27-06-2017 16:27

Pytanie mam odnośnie kont e-maili.
Dozwolone są konta z końcówkami @wp.pl ; @tlen.pl ; @yahoo.com ; @gmail.com ?
Oraz czy są jakies zabronione skrzynki np @op.pl?(czy tez bez problemu moge tam konta zakladac)
Czy śmiało mozna obojetnie na jakim serwisie posiadac e-maila i wykorzystywać go?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - ItanCash - 27-06-2017 16:34

8/10 Nivea zaliczyło, a problem z odtworzeniem akcji przez błąd "htttp" powtarzał się kilka razy. No ale po wymuszonym całkowitym czyszczeniu przeglądarki problem znikł.
Kolejnym problemem okazał się limit dzienny. facepalm


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 27-06-2017 16:45

@[elgik]

(27-06-2017 16:27)elgik napisał(a):  Pytanie mam odnośnie kont e-maili.
Dozwolone są konta z końcówkami @wp.pl ; @tlen.pl ; @yahoo.com ; @gmail.com ?
Oraz czy są jakies zabronione skrzynki np @op.pl?(czy tez bez problemu moge tam konta zakladac)
Czy śmiało mozna obojetnie na jakim serwisie posiadac e-maila i wykorzystywać go?

JA zakładałem na swojej własnej domenie i dostałem bana .. -.- Napisalem do admina bo w notce o banie napisal ze mam sie kontaktować, zobaczymy


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 27-06-2017 16:51

Najlepiej uzywac tylko tych:

wp.pl
interia.pl
o2.pl
onet.pl

Ja dostalem bana za @intmail.pl /inna domena interii/.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - ciekma - 27-06-2017 19:02

Pablo masz jakiś poradnik wogole? Musiałem skasować konto bo pewnie coś źle wykonywałem akcje i stanęło tak że wogole nowych nie dochodziło a te co były to nie zaliczylo. Jak wrócę do domu to wezmę i założę nowe konto