Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - twardy - 22-06-2017 22:59

(22-06-2017 22:57)Pablo1878 napisał(a):  Wpadło mi 10,38 złotych, głównie od "paruka", Tcep I kochamkesz Big Grin

Sam jestes paruka facepalm


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - BATOREX - 23-06-2017 00:03

Panowie... Ja restartuję IP w routerze stacjonarnym i restart zajmuje ze 2 minuty... Powiadacie iż lepiej przesiąść się na neta z telefonu i po prostu włączać tryb samolotowy i zmieni się IP w chwilkę?


EDIT. chociaż w sumie i tak nie narobię tyle emaili by po 70 razy we wszystko klikać

EDIT2 no chyba że na ten newsletter nie potrzeba prawdziwego maila xd


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - smagi1709 - 23-06-2017 07:16

Nie wiem jak jest z tym newsletterem, ale kiedyś jak dawałem maila takiego tymczasowego (z domeny migmail czy coś takiego) to wyłapałem bana, ale po napisaniu mi odblokował konto - nie wiem czy czasem z newsletterem nie jest tak, że trzeba odczytać tego maila, więc musisz się na niego najpierw zalogować Tongue


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - ciekma - 23-06-2017 08:39

Batorex ja nawet nie tyle tryb samolotowy co po prostu włączam i włączam neta w telefonie i zmienia.
Tak swoją drogą dzisiaj zacząłem robić akcje konkursie MP 3 zrobiłem 5 i już nie ma więcej. To normalnie?


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - DodoKato - 23-06-2017 09:12

Jakie akcje teraz warto robić?


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - rojasQ - 23-06-2017 09:51

Wie ktoś może, czy w kapitalnych trzeba potwierdzać maila? Bo jedyny jaki mi przychodzi to mail od wonga, z zaproszeniem do sprawdzenia jakiegoś programu.


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - Pablo1878 - 23-06-2017 09:56

(23-06-2017 09:51)rojasQ napisał(a):  Wie ktoś może, czy w kapitalnych trzeba potwierdzać maila? Bo jedyny jaki mi przychodzi to mail od wonga, z zaproszeniem do sprawdzenia jakiegoś programu.

Nie trzeba Wink

Ja w ogóle nie wchodzę na e-mail a zalicza, bang.


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - twardy - 23-06-2017 09:56

Tak, wlasnie ten wonga.com, w gorny baner kliknij "poznaj program korzysci".


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - rojasQ - 23-06-2017 10:04

Widzę, że zdania są podzielone. Big Grin Ale okej, spróbuję bez wchodzenia na maila.


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - zibov - 23-06-2017 10:18

Bezsensu zrobiłem z 30 akcji tych kapitalni nawet wchodziłem na maile żeby kliknąć poznaj program.korzyści a do teraz mi nie zaliczyło ani 1 .......