Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - kochamkesz - 21-06-2017 19:23

Baby zalicza elegancko wszystko i bardzo szybko. Z nivea coś się popsuło od wczoraj, na 20 zrobionych zaliczyło tylko 5, wcześniej miałem zaliczenia na poziomie 98%. Cały czas tak samo wykonuję. Od wczoraj również nivea za 0,30 w ogóle mi nie zalicza. Na 20 zrobionych aż 0 (zero!). Z innymi akcjami też lipa...... Co wcześniej codziennie miałem wszystkich zaliczeń ok 90/100

Pisałem do admina zobaczymy czy w ogóle odpisze 4


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - pekulski104 - 21-06-2017 20:14

To nivea to jakieś chore jest.. konto zalożone potwierdzone wpisuje dane nieprawidlowe wpisuje email by przypomnieć hasło nie istnieje takie cos.. WTF!!

Nerwicy dostalem przez to..

Wam też tak jakoś dziwnie nalicza to ?
http://screenshot.sh/mLaeE3qCfKmFO

Dzisiaj np na 37 akcji zaliczyło tylko 5 czy to są jakieś zaległe czy może jeszcze mi zaliczy jak to jest z tym panowie??


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - mlodszy.htw - 21-06-2017 20:37

Co wy się tak spinacie. Niektóre akcje są podliczane przez admina, "Nivea no" jest jedną z nich. A z tego co zauważyłem to go nie ma bo o północy nie podliczył akcji, przecież on też ma życie prywatne.

(21-06-2017 20:14)pekulski104 napisał(a):  To nivea to jakieś chore jest.. konto zalożone potwierdzone wpisuje dane nieprawidlowe wpisuje email by przypomnieć hasło nie istnieje takie cos.. WTF!!

Nerwicy dostalem przez to..

Wam też tak jakoś dziwnie nalicza to ?
http://screenshot.sh/mLaeE3qCfKmFO

Dzisiaj np na 37 akcji zaliczyło tylko 5 czy to są jakieś zaległe czy może jeszcze mi zaliczy jak to jest z tym panowie??

Czy tego pierwszego zdania tylko ja nie rozumiem? No jeśli wpisujesz nieprawidłowe dane to jakim cudem chcesz przypomnieć hasło?


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - pekulski104 - 21-06-2017 21:03

(21-06-2017 20:37)mlodszy.htw napisał(a):  Co wy się tak spinacie. Niektóre akcje są podliczane przez admina, "Nivea no" jest jedną z nich. A z tego co zauważyłem to go nie ma bo o północy nie podliczył akcji, przecież on też ma życie prywatne.

(21-06-2017 20:14)pekulski104 napisał(a):  To nivea to jakieś chore jest.. konto zalożone potwierdzone wpisuje dane nieprawidlowe wpisuje email by przypomnieć hasło nie istnieje takie cos.. WTF!!

Nerwicy dostalem przez to..

Wam też tak jakoś dziwnie nalicza to ?
http://screenshot.sh/mLaeE3qCfKmFO

Dzisiaj np na 37 akcji zaliczyło tylko 5 czy to są jakieś zaległe czy może jeszcze mi zaliczy jak to jest z tym panowie??

Czy tego pierwszego zdania tylko ja nie rozumiem? No jeśli wpisujesz nieprawidłowe dane to jakim cudem chcesz przypomnieć hasło?

Chodziło mi o to że wpisuje dane konta login haslo itp i wyskakuje mi nieprawidłowe dane.. zbyt dzisiaj narwany jestem Big Grin

Apropo tych akcji nivea pisze ze jesli jestes w nivea to na baby logujesz sie z tych samych danych a mi tak nie działa i musialem stworzyc nowe konto na baby.. Big Grin

Ale no nic zrobilem te dwie akcjie zobaczymy co bedzie narazie nic nie nalicza


Edit: Młodszy czyli jak mam np 5/21 akcji to wcale nie musze sie jeszcze obawiać bo może jeszcze zatwierdzi prawda Wink ?


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - mlodszy.htw - 21-06-2017 21:20

@pekulski104, dokładnie. Zaliczenia będą jak admin podliczy akcje więc na pewno coś Ci jeszcze wpadnie.
U mnie na stronie nivea wszystko działa bez zarzutu. Co do kont to również na nivea baby muszę zakładać nowe konto, nie są one połączone.


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - wsite - 21-06-2017 21:22

Ludzie spokojnie bez paniki, wszystko Wam zaliczy.


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - mlodszy.htw - 21-06-2017 21:40

(21-06-2017 21:22)wsite napisał(a):  Ludzie spokojnie bez paniki, wszystko Wam zaliczy.

Dokładnie. Podejrzewam, że dzisiaj to nastąpi bo nowe akcje wpadły. Wróciły akcje kapitalni, menigokoki oraz gamesfun.
Kurde strasznie długo odnawia się ta akcja Nivea kobieca opinia. Myślałem, że przez 2 godziny pyknę ten limit 10 ale chyba się przeliczyłem przez to odnawianie.


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - Pablo1878 - 21-06-2017 22:06

Zgubiłem się już we własnym temacie, no nieźle. Miałem dzisiaj pracować nad jakimś podsumowaniem ale rano wstałem dość późno i brakło czasu #standard. W sumie od kilku dni mówię sobie "wstanę o 7-8, zrobię akcje i będę miał czas na resztę rzeczy" tsa... wstaję 10-11 i jestem w plecy z akcjami. Mam już 40 złotych zlecone a wypłaty już jutro..


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - ciastkO - 21-06-2017 23:51

Gdzie piszecie opinie o tych produktach nivea (oczywiście jeśli ktoś może zdradzić i nie wpłynie to na jego zarobki)?
Ile znaków, zdań ma ta opinia ?


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - tomek7912 - 22-06-2017 07:41

(21-06-2017 22:06)Pablo1878 napisał(a):  Zgubiłem się już we własnym temacie, no nieźle. Miałem dzisiaj pracować nad jakimś podsumowaniem ale rano wstałem dość późno i brakło czasu #standard. W sumie od kilku dni mówię sobie "wstanę o 7-8, zrobię akcje i będę miał czas na resztę rzeczy" tsa... wstaję 10-11 i jestem w plecy z akcjami. Mam już 40 złotych zlecone a wypłaty już jutro..
Faktycznie masz tu spam. Może załóż temat o mypay w dziale dyskusje o zarabianiu, chyba, że Ci to nie przeszkadza.