Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - marek_____ - 16-05-2017 15:08

Ja też na początku miałem z 2 akcje, a teraz jest ich już ok 10-15, także to normalne Smile


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - dawids7627 - 16-05-2017 15:24

Korzystacie z Opinie.pl ? Jakieś przychody macie bo ja mam konto od kilku dni i jak narazie żadnych ankiet od początku a profil cały mam wypełniony


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - marek_____ - 16-05-2017 15:30

Ja korzystam z Opinie.pl i wypłatę od nich miałem już 3 razy. Tyle, że u nich jest tak, że są okresy, kiedy ankiety przychodzą co kilka dni (i wtedy na wypłatę zbiera się z półtora miesiąca), a i takie, że nie przychodzą wcale przez kilka miesięcy i wtedy jest lipa. Ja już się przyzwyczaiłem Smile


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - dawids7627 - 16-05-2017 15:36

Może kiedyś się uzbiera na pierwszą wypłatę Smile Na studentswatch dzisiaj dwie ankiety zrobiłem po 1 pkt może przez to że na internecie z telefonu bo na domowym WiFi jakoś nie za bardzo te ankiety wyskakują


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - Pablo1878 - 16-05-2017 16:46

(16-05-2017 15:06)zozols1 napisał(a):  Wy tu mówicie o 250 zł w 5 dni xD Ja zacząłem wczoraj, zalicza wolno, albo wcale i jak na razie 2zł Big Grin Naliczenia przychodzą czasami z opóźnieniami typu 5 dni-tydzień?
Zauważyłem, że po wykonaniu wczoraj zadań dziś mam ich więcej. To przypadek czy tak to działa? Zadania które wyświetlają się rano nie znikną do końca dnia czy też do wyczerpania jakiegoś limitu?
Z góry dzięki Tongue

Na wszystkie akcje są limity ale musisz sam sprawdzić ile limit wynosi. Big Grin

(16-05-2017 15:08)marek_____ napisał(a):  Ja też na początku miałem z 2 akcje, a teraz jest ich już ok 10-15, także to normalne Smile

Każdy tak ma i każdy tak zaczyna.

(16-05-2017 15:24)dawids7627 napisał(a):  Korzystacie z Opinie.pl ? Jakieś przychody macie bo ja mam konto od kilku dni i jak narazie żadnych ankiet od początku a profil cały mam wypełniony

(16-05-2017 15:30)marek_____ napisał(a):  Ja korzystam z Opinie.pl i wypłatę od nich miałem już 3 razy. Tyle, że u nich jest tak, że są okresy, kiedy ankiety przychodzą co kilka dni (i wtedy na wypłatę zbiera się z półtora miesiąca), a i takie, że nie przychodzą wcale przez kilka miesięcy i wtedy jest lipa. Ja już się przyzwyczaiłem Smile

(16-05-2017 15:36)dawids7627 napisał(a):  Może kiedyś się uzbiera na pierwszą wypłatę Smile Na studentswatch dzisiaj dwie ankiety zrobiłem po 1 pkt może przez to że na internecie z telefonu bo na domowym WiFi jakoś nie za bardzo te ankiety wyskakują


Korzystam z Opinie.pl pierwsza wypłata zbierana 6 miesięcy (25zł) ale odpuściłem masę ankiet. Teraz mam ponad 2000 punktów.


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - Pablo1878 - 18-05-2017 08:21

Na http://cplead.pl/polecam.pauluspavo

[Obrazek: logo.png]
pojawiła się akcja za 2,00 złote. W najbliższych dniach skupie się na niej i zobaczę jakie z tego będą efekty.



RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - Dartris - 18-05-2017 11:38

Tylko mi cos ostatnio akcji nie zalicza czy cos robie nie tak?


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - wsite - 18-05-2017 11:42

Zliczy Ci, bądź cierpliwy


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - Arosiek - 19-05-2017 04:45

Ładnie się tam bawią,

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - Roxron - 20-05-2017 01:03

Skąd bierzecie zdjęcia?