Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Rozdział II - Pablo wraca do zarabiania! Polecanie aplikacji mobilnych - Olszi - 25-11-2019 12:40

Słabo Pablo, słabo. Trzeba było zostać przy MyPay. facepalm

A tak na serio to mega sztos Pablo, wielkie gratulacje za ostatnie wyniki! imprezaJerk2


RE: Rozdział II - Pablo wraca do zarabiania! Polecanie aplikacji mobilnych - Pablo1878 - 25-11-2019 12:48

ROZDZIAŁ II - Tydzień numer #8


Dane dotyczą dni 18.11- 24.11.2019r.

Po bardzo udanym tygodniu numer 7. Przyszedł czas na lekki regres. Zarobki spadły ale i tak z wyniku mogę być zadowolony. Muszę przyznać, że miałem lenia w tym tygodniu ale i też brak chęci oraz czasu by zarobić więcej. We wtorek pojechałem na mecz do Warszawy i niby byłem online ale brakowało mi motywacji. W tym tygodniu to się zmieni i celuje w minimum 1500 złotych! Smile

Co jeszcze robiłem w ubiegłym tygodniu? Promowałem aplikacje X ale wynik nie był najlepszy. Na około 60 wejść w link tylko 3 rejestracje także średnio to wyglądało. Muszę popracować nad grafiką oraz stroną by zwiększyć konwersje.

Natomiast od dzisiaj będę pracował nad budową zaplecza, które pozwoli mi w przyszłości zwiększyć zarobki. Już kilku stałych "klientów" mam, którym od razu podsyłam reflinki gdy wyjdzie nowa aplikacja.

Podsumowując ten tydzień. W ciągu niespełna dwóch miesięcy udało się zarobić ponad 10 tysięcy złotych. Dziękuje! Wink

W ciągu 7 ostatnich dni udało się zarobić łącznie:
1031 złotych

Z podziałami na konkretne serwisy wygląda to następująco:


Xoom: 255 złotych
Monese: 225 złotych
Twisto: 225 złotych
TransferGO: 210 złotych
BNC10: 106 złotych
Curve: 10 złotych

Zarobki w dzienniku (od 26 września 2019):
Revolut --> 3723 PLN
Xoom -->2290 PLN
Monese --> 1935 PLN
Twisto --> 1660 PLN
TransferGO --> 600 PLN
BNC10 --> 305 PLN
Curve --> 190 PLN
Mypay --> 43 PLN


Łączne zarobki: 10 746 PLN



Standardowo liczę na komentarze i repuciki Wink

____________
Tydzień numer #1 (652 złotych) (kliknij by zobaczyć)
Tydzień numer #2 (760 złotych) (kliknij by zobaczyć)
Tydzień numer #3 (456 złotych) (kliknij by zobaczyć)
Tydzień numer #4 (695 złotych) (kliknij by zobaczyć)
Tydzień numer #5 (959 złotych) (kliknij by zobaczyć)
Tydzień numer #6 (1289 złotych) (kliknij)
Tydzień numer #7 (1031 złotych) (kliknij)



Rozdział II - Pablo wraca do zarabiania! Polecanie aplikacji mobilnych - Stachu - 26-11-2019 11:55

Masz jakieś info odnośnie BNC10? Na iOS aplikacja zaktualizowana w nocy i brak opcji zapraszania znajomych, a akcja miała trwać do końca miesiąca...

edit: Fałszywy alarm. Zakładka z poleceniami jest po kliknięciu w okienko na pierwszej stronie zaraz nad transakcjami.


RE: Rozdział II - Pablo wraca do zarabiania! Polecanie aplikacji mobilnych - Fricooo - 26-11-2019 12:09

Wbiłeś się w odpowiednim czasie w niszę, więc jestem naprawdę godny podziwu jak wykorzystałeś możliwości. Dla innych na pewno też pokazana droga od 22zł na MyPay do kilku tysięcy na polecaniu aplikacji płatniczych. Miałem okazję wymienić kilka wiadomości z tobą i wiem że na wszystko zapracowałeś zaangażowaniem. trzymam kciuki za dalsze sukcesy, śledzę, a i w przyszłości pewnie się sam przyczynię do kilku PLN na Twoim koncie przy reffbackach


RE: Rozdział II - Pablo wraca do zarabiania! Polecanie aplikacji mobilnych - Pablo1878 - 26-11-2019 19:43

(26-11-2019 12:09)Fricooo napisał(a):  Wbiłeś się w odpowiednim czasie w niszę, więc jestem naprawdę godny podziwu jak wykorzystałeś możliwości. Dla innych na pewno też pokazana droga od 22zł na MyPay do kilku tysięcy na polecaniu aplikacji płatniczych. Miałem okazję wymienić kilka wiadomości z tobą i wiem że na wszystko zapracowałeś zaangażowaniem. trzymam kciuki za dalsze sukcesy, śledzę, a i w przyszłości pewnie się sam przyczynię do kilku PLN na Twoim koncie przy reffbackach

A dziękuje bardzo za komentarz. To fakt, wbiłem się w odpowiednim czasie i stąd ten wynik. Kwota byłaby zapewne większa gdybym nie robił sobie przerwy w zarabianiu. W każdym bądź razie nie można spoczywać na laurach i trzeba utrzymać odpowiedni poziom przez dłuższy czas.


RE: Rozdział II - Pablo wraca do zarabiania! Polecanie aplikacji mobilnych - shf - 11-12-2019 00:07

Podoba mi sie Smile


RE: Rozdział IIII - przyszłość - Piotr_S - 20-01-2020 21:18

Gdzie mój refback? Czekam od grubo ponad miesiąca ?


RE: Rozdział IIII - przyszłość - Pablo1878 - 18-06-2021 16:49

Od ostatniego wpisu minęło blisko 1,5 roku a i tak mój dziennik jest drugi pod względem ilości odpowiedzi. Kiedyś to było, można by rzec. Wink