Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl! - Pablo1878 - 13-12-2017 15:20

Zleciłem wypłatę w wysokości 25 złotych z Opinie.pl oraz z CPLED.DE - 15 euro. Smile


Gdy znajdę czas a mam go bardzo mało ze względu na pełny etat to ogarnę dziennik. Już mam kilka pomysłów na nowy rok. Smile

info z cplead.de --> "Drodzy Użytkownicy! Niestety zostaliśmy zablokowani przez firmę afiliacyjną z powodu zbyt dużej ilości Fraudów! Ta sytuacja powoduje, że jesteśmy zmuszeni wstrzymać wypłaty do czasu wyjaśnienia sprawy."


RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl! - Pablo1878 - 15-12-2017 17:24

Niedługo powinienem otrzymać 150 zł w ramach akcji zgarnijpreme (Millennium + Polskibus) - (100 zł przelew i 50 zŁ na bilety do polskiego busa.)

Wpadła też wypłata z Mypay ( 20 złotych Big Grin)

Dzisiaj wygrałem również bilet do kina w aplikacji WOAH. Smile


RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl! - Pablo1878 - 21-12-2017 14:33

Wpadła kolejna wypłata z Mypay (22,70 zł) a kolejna na kwotę czeka 34 zł czeka na zrealizowanie. 100% tych kwot to pieniądze z poleconych. Smile Dzięki @[twardy] Big Grin

Dodatkowo otrzymałem 100 zł za założenie konta w Millennium.

Nadal czekam na przelew 25 złotych z Opinie.pl oraz 15 euro z cplead.de



Od nowego roku postaram się każdego dnia wrzucać ile zarobiłem danego dnia. Nawet jeśli kwota wyniesie 0,00 złotych. Smile


RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl! - Pablo1878 - 26-12-2017 20:29

W ostatnich dniach idzie dość dobrze zarobić na Mypay.pl i innych tego typu serwisach także jeśli macie wolny czas to warto tam zajrzeć. Smile Co prawda moje kwoty nie powalają ale spokojnie można wyciągnąć 100 złotych dziennie (na mypay).


RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl! - TryKillMe_ - 27-12-2017 11:57

Prosze o refa do mypay


RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl! - Pablo1878 - 28-12-2017 10:01

Oczekujące wypłaty:

25 zł z opinie.pl
60 zł z cplead.de
202 zł z Mypay.pl


Smile



RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl! - jackbriggs - 28-12-2017 16:15

Które te akcje na mypayu takie zyskowne? Big Grin


RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl! - twardy - 28-12-2017 16:17

Spozniles sie. Bylo kilka akcji po 60gr-1,5zl bez limitu. Wczoraj niestety koniec. Bez problemu szlo wyciagnac 100zl dziennie w kilka godzin klikania. Z innymi stronkami al'a mypayowymi to pewnie 2 stowki jak nie wiecej ludziom wpadaly.


RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl! - jackbriggs - 28-12-2017 16:23

No cóź, tak bywa. Przynajmniej te akcja poświadczyły, że jeszcze nie tak źle z tym serwisem.


RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl! - Cafus - 01-01-2018 00:20

Przydatne Smile