Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl! - Fr0shArczi - 26-10-2017 21:58

Oby to wypaliło bo aż płakać się chce patrząc na to co jest teraz na MyPay'u Sad


RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl! - Pablo1878 - 27-10-2017 13:55

(26-10-2017 21:58)Fr0shArczi napisał(a):  Oby to wypaliło bo aż płakać się chce patrząc na to co jest teraz na MyPay'u Sad

Na to potrzeba niestety pieniędzy ale powoli myślę nad tym. Wink


RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl! - Pablo1878 - 04-11-2017 09:21

Czekam na wypłatę z Reserved i zaczynamy budowę swojej pierwszej strony. Jeżeli możecie polecić jakiś hosting to chętnie przejrzę wasze propozycje.



W planach na ten miesiąc jest przede wszystkim znaleźć inną pracę na etat (najlepiej umowa o pracę) i wycisnąć tyle ile się da z internetu. Liczę, że Mypay w tym miesiącu wróci przynajmniej do tego co było kilka miesięcy temu. Wrócę też do regularnego prowadzanie dziennika ale to od poniedziałku.


Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl! - mahuzz - 04-11-2017 09:41

Polecam mintshost.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl! - tomek7912 - 04-11-2017 13:10

Co to za strona, z akcjami?


RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl! - Pablo1878 - 05-11-2017 15:13

(04-11-2017 13:10)tomek7912 napisał(a):  Co to za strona, z akcjami?

Bardziej strona dla moich "poleconych", aby uzyskać jakiś przychód pasywny. Nad serwisem typu Mypay będę myślał w przyszłym roku.


RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl! - Resk - 05-11-2017 17:22

Cytat:Jeżeli możecie polecić jakiś hosting to chętnie przejrzę wasze propozycje.

Ja mam Hekko i nie narzekam. Od wielu lat u nich mam strony.


RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl! - Fr0shArczi - 05-11-2017 17:40

Ja posiadam stronę na linuxpl, w sumie to nie jest zle Smile


RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl! - Pablo1878 - 06-11-2017 11:10

W połowie miesiąca dopiero zacznę działać ze swoją stronką także dzięki Panowie za opinie! Smile


W późniejszych godzinach jak już się ogarnę to skrobnę jakieś podsumowanie ostatnich miesięcy. Co prawda nie były one najlepsze no ale obecnie zarabianie na akcjach mija się z celem. Liczę również, że pojadę dzisiaj na jakąś rozmowę o pracę. Ucieszę się również telefonu od przyszłego? pracodawcy.


RE: Zarabianie dużych pieniędzy na akcjach i ankietach - Mypay.pl! - pspsga - 06-11-2017 16:59

No to czekamy z niecierpliwością Smile