Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - albercik123 - 25-07-2017 18:44

Wypłacał kiedyś tak późno? Czy już można zapomnieć dzisiaj?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 25-07-2017 18:46

Może wypłaci jutro lub w czwartek. Też sie zapytałem.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 25-07-2017 18:56

Napisał, że dzisiaj będą wypłaty ale wiadomo jak to z nim jest. Tak wypłacał już chyba o każdej możliwej godzinie.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 25-07-2017 18:57

No mi też napisał ,że dziś niby ma być bo mam 3 do wypłaty

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 25-07-2017 19:35

Pawlex nie przejmuj się tym też pisałam o wypłaty i też to dostałam Smile aha i dzisiaj przed 00,00 mają być jeszcze rozliczenia Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 25-07-2017 19:43

Rezygnuje z pomagania. Temat będzie dotyczył tylko moich zarobków. Bez odbioru.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 25-07-2017 19:43

Wiem bo mi później napisał ,że to masówka. Ale ja robię wszystko ok więc raczej jest dobrze.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

(25-07-2017 19:43)Pablo1878 napisał(a):  Rezygnuje z pomagania. Temat będzie dotyczył tylko moich zarobków. Bez odbioru.
A co to się stało ,że taka decyzja ?

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 25-07-2017 19:46

Wątek do zamknięcia. @[Majka] można zamknąć dziennik?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 25-07-2017 19:47

Bana dostałeś ?

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 01-08-2017 21:03

Wracam po krótkiej przerwie![/color]

Jutro zrobię podsumowanie swoich zarobków także bądźcie czujni. Przy okazji dementuje wszystkie plotki na mój temat. Zrezygnowałem chwilowo z prowadzenia tematu ze względu na fałszywe oskarżenia wobec mojej osoby. Na szczęście wszystko zostało wyjaśnione z Mypay i dalej mogę prowadzić swój dziennik oraz wprowadzać nowe osoby jak i pomagać w zarabianiu na Mypay.pl. Każdy mój poradnik jest/będzie zatwierdzany przez oficjalny support Mypay! Po więcej informacji zapraszam na PW! Smile



PS. od 4 do 19 sierpnia kontakt ze mną będzie utrudniony ze względu na wyjazd. Jednak po 19 będę dostępny! Smile