Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 25-07-2017 17:53

Opis Nivea Krymu zmieniony, akcja nadal nie dziala...

Caly mypay Heart


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 25-07-2017 17:54

Czy ktoś też dostał taką wiadomość ?

Cytat:Na mypay.pl obowiązuje zakaz podawania fałszywych danych:
1. Nie wolno używać trashmaili - 10 minutowych maili, tymczasowych emaili, maili podobnych do siebie. Można używać tylko końcówek: wp, onet, interia, gmail, o2, nie wolno używać żadnych innych końcówek. Maile muszą pasować do osób które się podaje. Czyli np Marcin Nowakowski będzie miał maila typu [email protected] lub [email protected], lub [email protected] lub coś podobnego. 
2. Należy podawać poprawne numery telefonów które działają.
Ciasteczka należy czyścić dopiero po zrobieniu serii akcji, czyli klikamy akcje 1 akcje 2 akcje 3 itd... robimy wszystkie jak mamy do końca zrobione wszystkie to restartujemy ip, czyścimy ciastka, logujemy się i robimy ponownie.
3. Nie wolno używać zagranicznych ip.
proszę stosować się do zasad to konto nie zostanie zablokowane.

1. Włącz obsługę javascriptu w przeglądarce, w google znajdziesz jak to robić i znajdziesz też test javascriptu - możesz wtedy sprawdzić czy poporawnie działa.
2. Usuń adblocka i inne blokery reklam.
3. Potwierdzaj maila zawsze jak zakładasz konto.
4. Za każdym razem należy założyć nowe konto.
5. Ciasteczka należy czyścić dopiero po zrobieniu całej tury akcji, czyli klikasz wszystkie akcje które masz dostępne, robisz według instrukcji, potwierdzasz maile i dopiero jak zrobiłeś do końca, potwierdziłeś, dodałeś opinie możesz zamknąć strony, usunąć ciasteczka, zmienić ip i robić kolejny raz. 
6. Jeżeli wykonujesz akcje gdzie należy podać mail to w 99% należy potwierdzić ten mail przed usunięciem ciastek, jeżeli nie przychodzi Ci potwierdzenie na maila to zmień pocztę z której wykonujesz daną akcję ponieważ dana poczta może nie działać w danej akcji, jeżeli nie działa o2 to wypełniaj z onetu, gmail, wp, interia. 
7. Na forach internetowych pojawia się dużo nieprawdziwych informacji o wykonywaniu akcji. Nie wolno robić akcji na skórty i np nie potwierdzać lub nie usuwać ciastek bo i tak zaliczy. Jest to zabronione. Userzy którzy Wam tak podpowiadają chcą żebyście otrzymali bana i nie dostali wypłaty. Proszę robić akcje rzetelnie.

Czy tylko ja ? Big Grin


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - albercik123 - 25-07-2017 18:00

Gdzie to dostałeś? Na maila? U mnie nic nie ma Big Grin


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 25-07-2017 18:02

na mypay w kontakt Big Grin

Pisałem wcześniej kiedy wypłaty. Nie wiem czy to seria do wszystkich czy tylko do mnie. W sumie wszystko robie dobrze to nie wiem o co kaman


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 25-07-2017 18:03

Ale bez bana? Lol


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 25-07-2017 18:04

Bez.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 25-07-2017 18:08

"Jeżeli wykonujesz akcje gdzie należy podać mail to w 99% należy potwierdzić ten mail" taa Big Grin







PS. Tak sobie pomyślałem, że jeżeli moja grupa będzie dość duża to będę rozdawał dodatkowy pieniądz dla najlepszych. Big Grin


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 25-07-2017 18:14

Czyli tylko ja takie coś dostałem ?. Nigdy do niego nie pisałem kiedy wypłata z dziś tak i takie coś też dostałem.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 25-07-2017 18:24

Moze sie pomylil z copy pastem i zamiast info o wyplatach dostales formulke jak wypelniac akcje.

Everyday limit 13, szal Lol

I prosze Cie, nie stawiaj kropki za znakiem zapytania bo mnie cos trafi Lol


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 25-07-2017 18:29

Nawet nie zwróciłem uwagi na tą kropkę Lol Zestresowałem się tą wiadomością bo troche kasy do wypłaty wisi Lol mam nadzieje ze wypłaci Lol odpisałem mu ,że przepraszam jak coś nie tak itp Jerk Zobaczymy Xpokerface