Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - greex - 22-07-2017 20:31

Pamiętajcie, że na takim MyPayu jest dużo osób, które źle robią akcje, albo też klikną mu ten Nivea Krem i nie wykonają akcji - potem przepada ten paragon itd Big Grin Na prywatnych serwisach są raczej sami pewni ludzie, gdzie jest czysty zarobek dla admina, bez "złych" klików.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 22-07-2017 20:56

Ale dziś np robiłem nivea kream i wszystko bylo ok do czasu pewnego kliknięcia co strona się załadowała i było zdjecie a nie było paragonu albo wcale się nic nie załadowało. I to niby moja wina ?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 22-07-2017 20:57

(22-07-2017 20:56)pawlex napisał(a):  Ale dziś np robiłem nivea kream i wszystko bylo ok do czasu pewnego kliknięcia co strona się załadowała i było zdjecie a nie było paragonu albo wcale się nic nie załadowało. I to niby moja wina ?

Ja często sprawdzam kod html bo czasami mam tak, że mam białą stronę...


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 22-07-2017 21:00

No ja też czasami mam biała stroną. Miałem tak od wczoraj od godziny 16 ale nie tylko ja na to wygląda dopiero po 7 rano zaczeło działac.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 22-07-2017 21:01

Moze sie paragony i foty koncza, dopiero jak doda recznie nowe wtedy akcja dziala normalnie? Nie wiem, zgaduje.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 22-07-2017 21:03

Może i tak. Ale jak ma karać za to ,że ktoś kliknął i jest biała strona to nie nasza wina przecież. Jak robie 17 i nagle 18 jest biała to moja wina ?. Zawsze robię poprawnie.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 22-07-2017 21:05

Ale jakie karac? Ze mozesz 1 akcje mniej zrobic tego dnia? No tak jest system zrobiony xD
Z tego co sie orientuje to gotowy scrypt pewnie za tysiaka kupisz. Cudow sie nie spodziewaj.

Ty nie zrobisz ale ktos inny zrobi pozniej, Tak samo ze stawkami przy akcjach, mi i Tobie sie moze stawka wydawac niska, ale ktos to na pewno zrobi.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 22-07-2017 21:07

Chodzi mi o to ,że jest napisane ,że Ci którzy klikają i nie wypełniają dostaną bana. A jak mam wypełnic jak czasami 3/4x pod rząd jest biała strona ?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 22-07-2017 21:11

(22-07-2017 21:07)pawlex napisał(a):  Chodzi mi o to ,że jest napisane ,że Ci którzy klikają i nie wypełniają dostaną bana. A jak mam wypełnic jak czasami 3/4x pod rząd jest biała strona ?

On tylko straszy tymi banami... Big Grin


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 22-07-2017 21:11

A, o to chodzi. Raczej oni wiedza, ze cos nie dziala. Jak nie z Twojej winy to Ci przeciez bana nie dadza. Zreszta wydaje mi sie, ze to sciema jest tak czy siak Lol