Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 21-07-2017 00:11

McDonalda robicie jako pobierz kupon i wam sie otwiera okno w przeglądarce czy jako udostępnij znajomym i wysylacie maila ?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 21-07-2017 00:13

(21-07-2017 00:11)pawlex napisał(a):  McDonalda robicie jako pobierz kupon i wam sie otwiera okno w przeglądarce czy jako udostępnij znajomym i wysylacie maila ?

Wysyłam e-mail.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 21-07-2017 00:16

No ja też. A podobno wystarczy kupon tylko otworzyc.


Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Thinro - 21-07-2017 07:41

Mam pytanie odnośnie podobnych serwisów z akcjami otwartych i zamkniętych, można gdzieś znaleźć listę takich serwisów? W google to przeważnie tylko piszą o mypay i kubigo. Skąd ludzie dowiadują się o innych serwisach, fajnie by było mieć świadomość o innych takich stronach, gdzie szukać?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 21-07-2017 08:35

(21-07-2017 07:41)Thinro napisał(a):  Mam pytanie odnośnie podobnych serwisów z akcjami otwartych i zamkniętych, można gdzieś znaleźć listę takich serwisów? W google to przeważnie tylko piszą o mypay i kubigo. Skąd ludzie dowiadują się o innych serwisach, fajnie by było mieć świadomość o innych takich stronach, gdzie szukać?

Nie ma takiej listy. Ja dostałem zaproszenie na mypay do zamkniętego serwisu. Smile

_
@[szeton] masz limit na PW, usuń wiadomości
___
Jeżeli chciałbyś zarabiać na Mypay pod moim okiem powinieneś zarejestrować się poprzez mój reflink --> http://www.myearn.com/?ref=105965&subid= w polu kod zaproszeniowy możesz wpisać P7. Dostaniesz miłą niespodziankę na start. Wink
__________

Na ... zaliczyli mi właśnie 10 akcji nivea na 10 wykonanych za 2,20 zł. Zostało mi jeszcze 5 ale zrobiłem sobie przerwę. Wink Dzisiaj ładna dniówka się szykuje.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - tomek7912 - 21-07-2017 13:30

(20-07-2017 23:11)twardy napisał(a):  [Obrazek: zz82-diORYiXobv4Xhm8FA.png]

Jakos idzie.
Jak Ty wykręcasz po 30zł z tych akcji?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 21-07-2017 13:43

Ale o co dokladnie pytasz? Przeciez wszyscy mamy to samo. Zrob z 40-60 akcji Nivea, pampersy, coca cole i te drosze kliki i sie jakos zbierze.

@edit

W miesiącu July razem 1402 razem. Lol


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 21-07-2017 13:47

Takie kwiatki przy Kremie Big Grin Nie wiem skąd on te zdjęcia bierze Big Grin

[Obrazek: 63558442184836579.jpg]


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 21-07-2017 14:09

Założyłem shoutboux dla moich poleconych. Jeżeli jesteś moim poleconym to zgłoś się na PW. Wink

http://www.shoutboxy.pl/shoutboxes/preview/652603060

Konta potwierdzam ręcznie więc nikt spoza mojego kręgu się tam nie dostanie ani nie zobaczy wiadomości. Wink


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 21-07-2017 14:21

Mam pytanie odnośnie nivea podwórko. Ten plac zabaw to jest w Lubelskim ? ten 1 od prawej na górze co na zdjęciu jest karuzela czy coś takiego ?. Są filmy ale na pakiecie nie włączam Big Grin.