Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - BartekCzarodziej - 05-05-2017 09:47

(05-05-2017 09:15)Pablo1878 napisał(a):  Właśnie otrzymałem wypłatę na kwotę 207 złotych z serwisu MyPAY.pl. Co prawda jedna z nich została mi anulowana (40 zł) ale mogę ją ponownie wypłacić więc pewnie ją dostanę następnym razem. Całość zbierana w sumie 3 dni.

[Obrazek: 14w76r.png]

Rolleyes Rolleyes Rolleyes ja po 3 dniach zleciłem 10,50 przed chwilą.... Jak Ty to robisz, chciałbym chociaż połowę tego co Ty Big Grin. Zazdroszczę. Sad powodzenia i wytrwałości w dalszym klikaniu akcji!


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - Pablo1878 - 05-05-2017 10:00

Cytat:Rolleyes Rolleyes Rolleyes ja po 3 dniach zleciłem 10,50 przed chwilą.... Jak Ty to robisz, chciałbym chociaż połowę tego co Ty Big Grin. Zazdroszczę. Sad powodzenia i wytrwałości w dalszym klikaniu akcji!

Nic trudnego. Każdy może osiągnąć takie wyniki. Głównie warunki jakie muszą być spełnione to cierpliwość, czas i odpowiednie akcje.


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - Pablo1878 - 05-05-2017 14:43

Obecna liczba moich poleconych wynosi 69 (bez podtekstów). Big Grin
Dołączyłem do kilku paneli z ankietami. Zobaczymy czy uda się coś z tego wyciągnąć. Chciałbym zarobić i odłożyć kwotę 1500-2000zł bo w planach mam wyjazd na mecz Manchesteru United <3.


PS. Oczekujemy na wypłatę z pewnego kasyna. Jak dostanę $$ to zapodam linkiem.

[Obrazek: dpihvs.png]


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - Arkadio1994 - 05-05-2017 16:18

@[Pablo1878] Mam jeszcze takie małe pytanko do Ciebie odnośnie MyPay (wybacz mi, że tak non stop pytam o wszystko Ciebie, ale wydaje mi się że prędzej dostane odpowiedź od Ciebie [ewentualnie innej osoby przeglądającej Twój dziennik] niż administracji serwisu)

Powiedz mi jak to jest z bonusami za aktywność, czy są one przyznawane raz na miesiąc, czy raz na życie ? Bo niby dziś powinny sie resetować a u mnie dziś status "Już odebrany!" przy kilku (pomimo że nie odbierane były jeszcze na ten miesiąc)


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - Pablo1878 - 05-05-2017 16:20

(05-05-2017 16:18)Arkadio1994 napisał(a):  @[Pablo1878] Mam jeszcze takie małe pytanko do Ciebie odnośnie MyPay (wybacz mi, że tak non stop pytam o wszystko Ciebie, ale wydaje mi się że prędzej dostane odpowiedź od Ciebie [ewentualnie innej osoby przeglądającej Twój dziennik] niż administracji serwisu)

Powiedz mi jak to jest z bonusami za aktywność, czy są one przyznawane raz na miesiąc, czy raz na życie ? Bo niby dziś powinny sie resetować a u mnie dziś status "Już odebrany!" przy kilku (pomimo że nie odbierane były jeszcze na ten miesiąc)

Co miesiąc są przyznawane. I nie martw się, że masz status "Już odebrany". Jutro albo pojutrze powinno wrócić wszystko do normy.


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - Arkadio1994 - 05-05-2017 16:23

(05-05-2017 16:20)Pablo1878 napisał(a):  
(05-05-2017 16:18)Arkadio1994 napisał(a):  @[Pablo1878] Mam jeszcze takie małe pytanko do Ciebie odnośnie MyPay (wybacz mi, że tak non stop pytam o wszystko Ciebie, ale wydaje mi się że prędzej dostane odpowiedź od Ciebie [ewentualnie innej osoby przeglądającej Twój dziennik] niż administracji serwisu)

Powiedz mi jak to jest z bonusami za aktywność, czy są one przyznawane raz na miesiąc, czy raz na życie ? Bo niby dziś powinny sie resetować a u mnie dziś status "Już odebrany!" przy kilku (pomimo że nie odbierane były jeszcze na ten miesiąc)

Co miesiąc są przyznawane. I nie martw się, że masz status "Już odebrany". Jutro albo pojutrze powinno wrócić wszystko do normy.

Ok ok dzięki za szybką odpowiedź Smile to chyba jeszcze ewentualnie mam pytanie co do Twojego stylu wypłacania, dlaczego wypłacasz kilka wypłat a nie jedną większą?


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - smagi1709 - 05-05-2017 16:24

Przy takim tempie to na niejeden mecz ManU pojedziesz Big Grin

Gratki zarobków, dziennik śledzę, jestem pod wrażeniem.

Też się zastanawiam jak można taki hajs ciągnąć z tego MyPay, bo ja mam tam jakieś marne grosze, no ale od niedawna zacząłem.

Na tym opinie.pl też się zarejestrowałem (niestety z innego refa ;/) ale jak na razie 0 ankiet Sad

Pozdr. Smile


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - Pablo1878 - 05-05-2017 16:24

(05-05-2017 16:23)Arkadio1994 napisał(a):  
(05-05-2017 16:20)Pablo1878 napisał(a):  
(05-05-2017 16:18)Arkadio1994 napisał(a):  @[Pablo1878] Mam jeszcze takie małe pytanko do Ciebie odnośnie MyPay (wybacz mi, że tak non stop pytam o wszystko Ciebie, ale wydaje mi się że prędzej dostane odpowiedź od Ciebie [ewentualnie innej osoby przeglądającej Twój dziennik] niż administracji serwisu)

Powiedz mi jak to jest z bonusami za aktywność, czy są one przyznawane raz na miesiąc, czy raz na życie ? Bo niby dziś powinny sie resetować a u mnie dziś status "Już odebrany!" przy kilku (pomimo że nie odbierane były jeszcze na ten miesiąc)

Co miesiąc są przyznawane. I nie martw się, że masz status "Już odebrany". Jutro albo pojutrze powinno wrócić wszystko do normy.

Ok ok dzięki za szybką odpowiedź Smile to chyba jeszcze ewentualnie mam pytanie co do Twojego stylu wypłacania, dlaczego wypłacasz kilka wypłat a nie jedną większą?

Czasem jest tak, że admin wypłaca połowę kasy i liczy się data zlecania. Wink


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - karol9919 - 05-05-2017 17:58

Jak ty to robisz że tyle zarabiasz na akcjach? Ja wykonuję wszystkie akcje, wiekszosc z nich zalicza, ale są to drobne kwoty.. HOW? Xpokerface


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - Pablo1878 - 05-05-2017 21:41

(05-05-2017 17:58)karol9919 napisał(a):  Jak ty to robisz że tyle zarabiasz na akcjach? Ja wykonuję wszystkie akcje, wiekszosc z nich zalicza, ale są to drobne kwoty.. HOW? Xpokerface

Trzeba poczekać aż będą odpowiednie akcje i tyle. Wink