Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - ravsk8 - 19-07-2017 13:48

Tak obserwuje i postanowiłem się dołączyć, bo trochę w tym już jestemWink
2.2 pln tylko dzisiaj bo w środę jest happy day i wszystkie stawki akcji w górę, później po 1.8pln. Serwisów zamkniętych jest mnóstwoWink Na miesiąc niezły $$ można cisnąć. Tak na marginesie mypay trochę dyma na akcjach ale to już tak od zawsze było Wink 10% za poleconego z powietrze się nie bierze. Starajcie się sprawdzać co najlepiej zalicza i to róbcie. Reszta to strata czasu. Najlepsze jak dla mnie są akcje cpc czyli klikiWink Sam zaczynałem od mypay, dziś już wiem że mypay to tylko wierzchołek góry Wink
Mypay i tak raczej nie przekreślicie, bo wiem z doświadczenie że są na nim akcje których nie ma na innych serwisach wcale lub mają małe limity. Również na początku miesiąc kiedy jest krucho to na mypay coś się dzieje.
Panie i Panowie jednym słowem dywersyfikacja jeśli chcecie trzepać hajsy z neta Tongue


Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - tomek7912 - 19-07-2017 13:53

@up tyle jak dostać się do zamkniętych serwisów?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 19-07-2017 14:06

(19-07-2017 13:53)tomek7912 napisał(a):  @up tyle jak dostać się do zamkniętych serwisów?

Poprzez zaproszenie. Gdy działał czat na maypay było to łatwiejsze.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 19-07-2017 14:06

Zalozyc swoj i go zamknac beka


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 19-07-2017 14:09

Poszła wypłata na paypal. Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 19-07-2017 14:13

Zrobilem limit Nivea krem a teraz widze, ze stawka 20groszy w gore, oh cmon ffs.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 19-07-2017 14:15

Pewnie usłyszał o stawkach w innych serwisach.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 19-07-2017 14:18

Caly admin, podniosl stawke z 30 na 40gr, z 40 na 60groszy i wylaczyl +15% do nich.

Top kek.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 19-07-2017 14:30

Krem po 60 a ja chyba wyrobiłem dzisiaj jak było po 40... Xpokerface4pokerface


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - elgik - 19-07-2017 15:29

Znana jest data wyplat na konto bankowe? Gdybym wiedzial ze tak czesto jest paypal to bym zmienil...