Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 18-07-2017 21:29

dobra zrobilem sobie krem na chromie, zobaczymy czy teraz zaliczy


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - albercik123 - 18-07-2017 21:33

Na chromie zalicza, podobnie na operze. Mi nie zalicza, a jak już to z dużym opóźnieniem jedynie na firefoxie.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 18-07-2017 21:36

no mi na operze nie zaliczalo pytana wgl a kremu zaliczylo na chyba 30 tylko 4 ..


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 18-07-2017 21:45

No to sobie nawyczyniałem.... Wziąłem pakiet 8 GB w plusie za 25 zł a miałem wcześniej 3GB niby do jutra ale go dzisiaj wyłączyłem. W smsie mam ,że mam 8GB a internetu brak.... . No to dziś w nocy nic nie porobię bo nie mam neta. Jak jutro nie naprawią trzeba będzie się udać do plusa.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - gwizdek1 - 18-07-2017 21:53

(18-07-2017 21:45)pawlex napisał(a):  No to sobie nawyczyniałem.... Wziąłem pakiet 8 GB w plusie za 25 zł a miałem wcześniej 3GB niby do jutra ale go dzisiaj wyłączyłem. W smsie mam ,że mam 8GB a internetu brak.... . No to dziś w nocy nic nie porobię bo nie mam neta. Jak jutro nie naprawią trzeba będzie się udać do plusa.


T-mobile jeszcze niedawno rozdawalo startery z 50 gbSmile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 18-07-2017 21:56

Ja tam od T-Mobile dostałem 20GB


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 18-07-2017 21:58

Mi nie chodzi o startery tylko sobie sam neta zwiększyłem kodem niby mam 8 GB a neta nie ma. Nic się nie włącza jest błąd sieci. Ale w ustawieniach telefonu jest inny IP przy rozłączeniu tylko czemu neta brak. Masakra.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 18-07-2017 23:06

Nivea krem u mnie biała strona jak u Was ?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 19-07-2017 07:26

U mnie nivea nie zalicza, ani chrome ani opera ani Firefox


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 19-07-2017 08:22

Akcje by się porobiło ale brak internetu... Zaryzykuje i użyję swojego by coś poklikać.

PS. Na jednej ze stron admin zarzucił NIVEA RECENZJA (sun) za 2,20 zł (limit 20 obecnie). Także zabieram się do roboty! Smile