Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - mlodszy.htw - 18-07-2017 18:23

(18-07-2017 14:19)pawlex napisał(a):  Korzystałeś może z tego ?. Dostałeś może wczesniej taką wiadomość ?. Bo formularza nie dostałem. Kremy i tak by nie były dla mnie Big Grin. I jak by zmienić adres np na tych 7 adresach na 1 ten sam to nie byłoby problemu ?. I czy jak przyjdzie jakiś formularz to trzeba go wypełniać bo inaczej nie wyślą czy jak?. Bo nie wiem czy warto trzymać maile w programie bo mi miejsce zajmują.

To ja kombinowałem z wygranymi i udało się. Podałem imię i nazwisko mojej dziewczyny bo mieszka ze mną i w ciągu 2 tygodni kurier z DHL dostarczył kremy. Nie podawałem swojego imienia i nazwiska bo konkurs był tylko dla kobiet. Normalnie jak wygrałeś i masz link do formularzu potwierdzenia adresu to zmień dane na takie gdzie chciałbyś aby przyszła wygrana. Wink


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 18-07-2017 19:54

Ten formularz przychodzi od razu z komunikatem czy po jakimś czasie ?. I z ilu kont z których wygrałeś tak zrobiłeś ?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 18-07-2017 20:02

I wgl ile wygrałeś kremów XD


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 18-07-2017 20:04

Ja ? mi przyszło z 30 maili Big Grin


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 18-07-2017 20:44

czy krem poza limitem dziennym, ma jakis limit czasowy ? czy mozna robic 1 po 2?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 18-07-2017 20:48

Z tego co wiem jest tylko limit dzienny chyba. Bo np dziś zrobiłem około 9/10 o 1 w nocy ,później około 12 zrobiłem 4 kolejne i wyskoczył limit. Więc kwestia ile zrobisz a nie o której tak mi sie wydaję.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 18-07-2017 20:58

a to sw juz ktos robil? Big Grin


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 18-07-2017 20:58

Ja robiłem Big Grin jedno tylko i zaliczyło Big Grin


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 18-07-2017 21:04

a potwierdzales cos itd?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 18-07-2017 21:07

Tak. Potwierdzałem maila i uzupełniłem profil oraz ankiete profilującą która trwa jak zaznaczasz na pałe 1/2 minuty Big Grin. Ty dostajesz 28 gr za to a oni 1.50zł Big Grin

Aaa i przygotuj sobie LISTE WSI ,bo po zaznaczeniu wieś musisz wpisać nazwe miejscowości więc ,żebyś np Warszawy nie wpisał Big Grin