Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 18-07-2017 13:16

A ktoś z tego korzystał ?. I czy w formularzu można zmienić imie i nazwisko czy raczej adres tylko ważny jest ?. i czy np jakby zmienić adres 7x na ten sam to nie byłoby problemu ?

A i ogólnie czy w tych akcjach podajecie różny adres dostawy czy cały czas ten sam ?. Bo maila sie zmienia to wiem ale czy adres dostawy moze byc taki sam? czy dajecie np z warszawy,krakowa,lublinia lub inne ?

I czy za wysyłkę oni płacą ?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 18-07-2017 14:16

Pawlex tak oni płacą, zazwyczaj w adresie znaczenie ma adres, no jeśli ci sie uda to gratuluję masz krem za darmo, az dziś sprawdzę emaile, akcji mi nie zaliczylo to może chociaż kremik dostanę Big Grin


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 18-07-2017 14:19

Korzystałeś może z tego ?. Dostałeś może wczesniej taką wiadomość ?. Bo formularza nie dostałem. Kremy i tak by nie były dla mnie Big Grin. I jak by zmienić adres np na tych 7 adresach na 1 ten sam to nie byłoby problemu ?. I czy jak przyjdzie jakiś formularz to trzeba go wypełniać bo inaczej nie wyślą czy jak?. Bo nie wiem czy warto trzymać maile w programie bo mi miejsce zajmują.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 18-07-2017 14:43

Na dniach wrzucę tutaj na forum poradnik jak wykonywać poszczególne akcje. Nie będziecie musieli rejestrować się z żadnego reffa. Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 18-07-2017 14:43

Dziala moze juz Nivea krem?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 18-07-2017 14:46

Działa. Sprawdzane na safari na telefonie.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 18-07-2017 14:49

Pawlex nie robiłem bo dopiero chyba od 2 dni robie te akcje drozsze Tongue


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 18-07-2017 15:02

Jaki jest limit akcji NIVEA KREM na dobę ??


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 18-07-2017 15:13

Wczoraj i w niedziele bylo 18.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 18-07-2017 15:22

No to u mnie teraz 14 i już limit jest.