Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 15-07-2017 18:53

Mi Ariany do tej pory ani razu nie zaliczyło hm.... Może trzeba poczekać.

1.Kto wie które akcje zaliczają sie do BONUSU ? bo no piwo czy tam lech widzę ,że nie.

2.Oraz czy np mail uzyty do Nivea moze byc użyty do akcji pampers dla kobiet ?? czy trzeba nowy ?. I np jak robicie akcje nivea krem a potem chcecie zrobić np nivea pytanie to po zrobieniu tej pierwszej zmieniacie IP i czyścicie ciacha i na nowy adres mail robicie ?.

3.Na jakiej skrzynce najlepiej mieć maile ? gmail,interia czy może być jakiś np ruski czy coś takiego ?.

4.Oraz czy zawsze w mailu macie imie i nazwisko ? np [email protected] ?.

5.Jakiś ktoś ma sposób na szybkie zakładanie maili ?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 15-07-2017 19:01

(15-07-2017 18:53)pawlex napisał(a):  Mi Ariany do tej pory ani razu nie zaliczyło hm.... Może trzeba poczekać.

1.Kto wie które akcje zaliczają sie do BONUSU ? bo no piwo czy tam lech widzę ,że nie.

2.Oraz czy np mail uzyty do Nivea moze byc użyty do akcji pampers dla kobiet ?? czy trzeba nowy ?. I np jak robicie akcje nivea krem a potem chcecie zrobić np nivea pytanie to po zrobieniu tej pierwszej zmieniacie IP i czyścicie ciacha i na nowy adres mail robicie ?.

3.Na jakiej skrzynce najlepiej mieć maile ? gmail,interia czy może być jakiś np ruski czy coś takiego ?.

4.Oraz czy zawsze w mailu macie imie i nazwisko ? np [email protected] ?.

5.Jakiś ktoś ma sposób na szybkie zakładanie maili ?


1. Zazwyczaj są to akcje w których musisz wykonać jakąś rejestrację, podać dane ale reguły nie ma. Trzeba obserwować, które akcje się liczą a które nie.
2. Tak. Jeden e-mail nie może być użyty dwa razy do tej samej akcji.
3. WP Wink
4. Odkąd kupuje e-maile to nie używam takich e-maili. Mogą to być e-maile typu [email protected]
5. Kupienie ich. Na forum chodzą po 10-12 groszy od sztuki. Zysk z jednego e-maila jest warty jego kupna.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 15-07-2017 19:05

@[pawlex]

5, kupić od np @[patrolpxd]
ewentualnie np na interia.pl robi sie bardzo szybko emaile, najpierw zrob sobie spora liste imion i nazwisk a potem kopiuj wklej.

4, tak, ja zawsze tak mam ponieważ już dostałem jednego bana za nie poprawne emaile

3, hmm, tylko wp, onet, interia, gmail, o2 , postawiłem na własnej domenie cath all to dostałem bana XD

1, do bonusu zliczaja wlasnie typu nieva pampers, te drozsze, nei raz cos sie im machnie i kliki typu nissan doliczaja do bonusu


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 15-07-2017 19:22

Pablo1878

Napisał ,że można mieć maile typu [email protected] a Ty piszesz ,że masz z imionami. W sumie też każdy mail tak robiłem imie nazwisko ale jak pomyślę ,żeby robić tak cały czas to już zwątpiłem. Do tej pory robiłem na telefonie ale w sumie dziś podpiąłem telefon pod komputer i z neta z telefonu leciałem to znacznie szybciej i przyjemniej jest. Ktoś sie może orientuje ile tak średnio na tydzien idzie pakietu ?. Mam 3 GB z plusa w sumie dużo dziennie nie robie bo robiłem na telefonie i wpisywanie 5 maili itp to szło z godzine :-). Ale teraz raczej bedę robił na kompie poprzez telefon. A ew jakieś sztuczki są na lepsze zaliczenia czy coś takiego ?.

2. Tak. Jeden e-mail nie może być użyty dwa razy do tej samej akcji. Ale czy akcja Nivea krem i akcja pampers dla kobiet to jest ta sama akcja ?. Do których ankiet mogę używać tego samego maila ?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 15-07-2017 19:28

Wiesz co, nie rozumiem skad te Twoje pytania...

Jedno konto zakladasz na nivea.pl a drugie na pampers.pl, w jaki sposob by to mialo byc to samo?! 2 rozne strony.

Mi czasami na kompie dziennie idzie 1,5gb.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 15-07-2017 19:29

pawlex
napisalem, że ja mam a nie czy mozna czy nie, dostalem bana za emaile wiec pisze jak teraz robiei poki co bana nie mam..
co do 3gb z plusa, a2mobile ma fajna opcje z nieograniczonym interentem teretycznie, możesz obczaic


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 15-07-2017 19:33

Nivea robiłem z pampers i jak narazie więcej nivea zaliczyło. Może jeszcze pampers w nocy albo za ileś godzin zaliczy no to sprawdzę bo też uważam ,że to 2 rożne akcje więc szkoda by było zużywać 2 różne maile. Co do internetu u a2mobile to zobaczę. Ew dokupie neta z plusa bo i tak na komórce nie używam praktycznie więc będzie więcej :-). A na jakich przeglądarkach robicie ? ja robię na chrome nie wiem czy ma to znaczenie ?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - patrolpxd - 15-07-2017 19:35

(15-07-2017 19:33)pawlex napisał(a):  Nivea robiłem z pampers i jak narazie więcej nivea zaliczyło. Może jeszcze pampers w nocy albo za ileś godzin zaliczy no to sprawdzę bo też uważam ,że to 2 rożne akcje więc szkoda by było zużywać 2 różne maile. Co do internetu u a2mobile to zobaczę. Ew dokupie neta z plusa bo i tak na komórce nie używam praktycznie więc będzie więcej :-). A na jakich przeglądarkach robicie ? ja robię na chrome nie wiem czy ma to znaczenie ?
Nie rób w firexoie a poza tym wszystko oki Smile


I jeśli nie chcesz zakładać meili to zapraszam do mnie Smile Dogadamy się co i jak Smile

Pozdrawiam


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 15-07-2017 19:37

Jeszcze mam trochę swoich zapasów ale możliwe ,że jak dobrze będzie szło to jutro lub w pon się do Ciebie odezwę w sprawie maili :-). PP oczywiście u Ciebie nie stanowi problemu ?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 15-07-2017 21:18

czy krem moge robic z pytaniem, czy sugerowac sie opisemk, ze nie robic razem ?