Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 13-07-2017 19:58

ale słyszałam że z mojego adresu nie mogę żeby był moim poleconym, najlepiej od kogoś bo inaczej banują Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 13-07-2017 20:02

(13-07-2017 19:58)Angela85 napisał(a):  ale słyszałam że z mojego adresu nie mogę żeby był moim poleconym, najlepiej od kogoś bo inaczej banują Smile

Zrób nowe czyste konto i po problemie.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 13-07-2017 20:26

Rozumiem tyle że wtedy z tego samego meila nie mogłabym robić i on swoje i ja swoje akcje tylko musiałabym mieć o raz więcej tych meili Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 13-07-2017 20:30

no przecież to normlanie ze nie..


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 13-07-2017 20:36

no lipa, troszkę szkoda że te akcję się skończyły, poklikałabym troszkę Tongue


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 13-07-2017 20:38

(13-07-2017 20:36)Angela85 napisał(a):  no lipa, troszkę szkoda że te akcję się skończyły, poklikałabym troszkę Tongue

Masz jeszcze inne serwisy jak: kubigo, cplead.pl, po-nagrode.pl. O zamkniętych nie będę pisał bo trzeba dostać zaproszenia. Wink


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 13-07-2017 20:47

kubigo jestem ale lipa tam mi kiepsko zalicza, a niektorych wogole nie rozumiem, jakos nie podoba mi sie ten serwis wole mypay a co do cplead i po nagrode nie znam Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 13-07-2017 22:36

Ma ktoś wymienić paypal->mBank?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 13-07-2017 22:53

pewnie na emaile potrzebujesz? Big Grin

kup u @[patrolpxd]

naprawde konta super, spełnia każde życzenia no i ma płatność paypal Big Grin sam brałem i jestem zadowolony


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 13-07-2017 22:54

(13-07-2017 22:53)asiorek napisał(a):  pewnie na emaile potrzebujesz? Big Grin
kup u @[patrolpxd]

naprawde konta super, spełnia każde życzenia no i ma płatność paypal Big Grin sam brałem i jestem zadowolony

Kupuje u mikuss'a Wink

Akurat potrzebuje na coś innego bo otwieram konta bankowe i muszę porobić przelewy weryfikacyjne. Trzeba coś dorobić na zasłużone wakacje, które za 3 tygodnie. Big Grin


Coś się zbliża i lada dzień się o tym dowiecie ale póki co siedzę cicho... Big Grin


Wypłaty z Mypay! 32 złote z mypay + 12 złotych z cplead.pl. Nie jest źle! Smile