Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - patrolpxd - 11-07-2017 23:50

(11-07-2017 23:44)asiorek napisał(a):  200 akcji dziennie zrobilem w niecalą godzine Idea
Dobra, dobra nie chwal się Big Grin Dobre meile to i się szybko akcje robi beka

A do Cb Angelika- zgłoś się do jakiegoś mentora (za rejestrację z reflinka wszystko Ci wyjaśnia) w ostateczności ja też mogę Ci pomóc to pogarniac wszystko Smile

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 11-07-2017 23:52

wiadomo, akurat co jakis czas mam akcje z emailami ;/
kurde, angela, masz wszystko juz podane cos ie da, zakladki w przegladarce, przygotowane emaile, no nie da się tego wolno robic xD


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 11-07-2017 23:55

ja nia mam meili tylko trzeba ciagle od nowa robic wiec dlatego idzie wolno a jezeli bede 1 dnia robila same meile to nie zrobie akcji i tak w kolko a nie wiem kto moglby mi to po kolei wyjasnic Smile
Niektore akcje to nawet za bardzo nie rozumiem Sad
A wy robicie wszystkie akcje oprocz surveys?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 11-07-2017 23:59

Angryfacepalm

Zacznij prosze czytac to co do ciebie piszemy.
to kup od kogoś za 5 zł masz 40 emaili..
do tego bierzesz przegladarke czysta, ktorej nie uzywasz, np firefox, dodajesz sobie z detali linki do zakladek, potem otwierasz tryb prywatny prawy ctrl prawy shift + p potem juz w trybie prywatnym klikasz otworz wszyskie w kartach i po kolei wypelniasz, ot cala filozofia.. prosze, pomysl logicznie..


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - patrolpxd - 11-07-2017 23:59

(11-07-2017 23:55)Angela85 napisał(a):  ja nia mam meili tylko trzeba ciagle od nowa robic wiec dlatego idzie wolno a jezeli bede 1 dnia robila same meile to nie zrobie akcji i tak w kolko a nie wiem kto moglby mi to po kolei wyjasnic Smile
Ehh. Pisałem Ci już... Zgłoś się do któregoś z mentorów (jeśli chcesz ja też Ci mogę pomóc) Meile albo załóż przed albo kup Wink Niekiedy trzeba odpuścić chwilę żeby następnego dnia uderzyć z mega duża siła Smile Jakbyś była zainteresowana zapraszam w prywatnych wiadomościachWink

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 12-07-2017 00:18

dobra, koniec na dzisiaj xD http://prntscr.com/fujdc6


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 12-07-2017 00:44

Asiorek ciekawe ile zaliczy daj znać Smile


Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - cky - 12-07-2017 07:08

Przydałaby się jakaś akcja za 50 groszy z wysokim limitem Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 12-07-2017 08:27

Trochę się spam tutaj zrobił...


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 12-07-2017 09:58

o ktorej sie limity resetuja, ogarnia ktos ? wczoraj przed polnoca chwile dodalem sobie do zakladek kilka akacji, momnetalnie nabilem 200 akcji, a dzis od rana te same akcje i polowa z nich dalej ma limity ;/