Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 11-07-2017 22:29

myslalam ze trzeba ze tak z linkow nie zalicza tylko przez strony mypay. Twardy ja juz coraz mniej to rozumiem hehe Tongue
Poprzez tryb incognito nie musze czyscic ciastek?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 11-07-2017 22:34

Nie, otwierasz akcje w trybie incognito, robisz je, zamykasz karte, zmieniasz ip i od nowa.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 11-07-2017 22:38

A tryb incognito oznacza ze ciastek nie trzeba czyścić? A co z meilami trzeba zakladac na kazda osobe nowy meil?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 11-07-2017 22:43

Cytat:Po zamknięciu wszystkich kart incognito wyświetlane na nich strony nie pozostawią żadnych śladów w historii przeglądarki, magazynie plików cookie ani historii wyszukiwania. Pobrane pliki i utworzone zakładki zostaną jednak zachowane.

Lol

Jak robie akcje np nivea podworko to tak, 1 akcja - 1 mail, wpisujesz jana nowaka? Robisz maila [email protected] przykladowo. Robisz druga akcje nivea podworko? Nowy mail. Oczywiscie mozesz zrobic np kapitalni, nivea podworko i coca cola na jednym mailu, ale tylko raz.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 11-07-2017 22:45

no to ja robie na 1 meilu wszystkie akcje ale wszystko robie poprzez strony mypay, po kazdej partii akcji zmieniam ip czyszcze ciasteczka i zakladam meila ale zeby zrobic az tyle akcji dziennie co ty potrzeba troszke czasu Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 11-07-2017 22:56

no to chyba normalne, po zrobioeniu 4 akcji dziennie nie staniesz sie milionerem Jerk2

dodatkowo zrob tak jak mówiłem, siadz raz spokojnie i zrob sobie kilka emaili a potem tylko kopiuj i wklej..


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 11-07-2017 23:01

Asiorek ja wiem ale zrobilam dzisiaj 80 a zaliczylo 31 no chyba ze to pozniej zaliczy Smile duzo potrzeba czasu by np zrobic 200 akcji dziennie Smile
Napisales od 100 klikniec zalicza 38 razy a co jezeli ja tylko klikne to sie liczy tez ze bylo klikniete do tych 100? Smile

A waszym zdaniem ktore akcje sa najlepsze? Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - patrolpxd - 11-07-2017 23:43

Hmmm najlepsze akcje? Na ten moment: Nivea, konkurs, coca-cola, piwo, ciąża kobiety Wink A co do meili- tak opłaca się je kupować! Za ok11 zł masz bazę 100 maili, które pozwala Ci zaoszczędzić dużoooo czasu na zakładaniu kont. Myślę że zwrot takiej inwestycji to 1-2h klikania dziennie ze sprawnie opracowanym systemem Smile

Pozdrawiam!

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 11-07-2017 23:44

200 akcji zrobilem w niecalą godzine Idea


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 11-07-2017 23:46

A jaki to jest ten sprawnie opracowany system, moze i sie oplacaloby gdyby kazda akcje zaliczalo a duzo niestety nie zalicza.
To ty zdolny jestes ja nie wiem jak to robic zeby tyle klikac potrzebuje kogos bz mi krok po kroku to wyjasnil.