Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - GavlosQ - 11-07-2017 21:14

(11-07-2017 21:04)asiorek napisał(a):  zdarzylo sie komus zrobic akcje i nie czekac tego czasu okreslonego ? Big Grin

Mi akcje zalicza po 20-25 minutach Big Grin


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 11-07-2017 21:39

GavlosQ a duzo ci akcji zalicza? mozesz pokazac screena?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 11-07-2017 21:49

angela rozumiesz, ze to zalezy od wykonywanych akcji ? kazdemu zalicza tak samo, jeden przylozy sie tak drugi a tak, bez roznicy jest kto..


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 11-07-2017 21:51

Asiorek rozumiem tyle że nie wiem czy to jest ok że na 80 zaliczyło mi 31? o to chodzi Smile i chciałam wiedzieć czemu tych groszówek nie rozlicza Sad no chyb aze pozniej naliczy np piwo lech czy to jest akcja np rozliczana raz w tygodniu? Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 11-07-2017 22:04

Ech. No zalezy jakie akcje, przeciez rozmawialismy o tym wczoraj.

Obejrzyj filmik
Zaliczenie akcji trwa około 1537 minut. Od 100 kliknięć, 38.00 do zaliczeń.

kliknij op
Zaliczenie akcji trwa około 699 minut. Od 100 kliknięć, 47.00 do zaliczeń.

Kliknij lech
Zaliczenie akcji trwa około 1147 minut. Od 100 kliknięć, 36.00 do zaliczeń.

Widzisz przy akcjach ten czas w minutach? To admin zalicza kolo polnocy (tzn powinien, szybciej czy pozniej zaliczy xD)

Od 100 kliknięć, 38.00 do zaliczeń. - oznacza to, ze jak zrobisz 100 akcji, to zaliczy Ci tylko mniej wiecej 38.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 11-07-2017 22:14

Czyli na te groszówki muszę czekać najlepiej do północy Smile
A ja się zawsze zastanawiałam o co chodzi od 100 kliknięć, 38 do zaliczeń Smile
Tylko niewiem jak mam przyspieszyć robienie tych akcji skoro to tak szybko nie idzie hehe Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 11-07-2017 22:19

dalem ci sposob na to szybciej zrobic, ale jak ty robisz kazdego emaila przy robieniu akcji to sie nei dziw Wink trzeba opracowac sobie metode, nic nigdy za darmo nie dostaniesz


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 11-07-2017 22:20

[Obrazek: frtRo29HRyWX9fHoJvKDcw.png]

Skopiuj sobie te linki z akcji do klikania, zrob z nich zakladki, wrzuc te wszystkie zakladki do jednego folderu na pasku zakladek, odpalaj wszystkie zakladki przez 'otworz wszystkie zakladki w trybie incognito'. Polecam przegladarke chrome.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 11-07-2017 22:23

ja myślalam że muszę zawsze poprzez mypay wchodzic i otwierac dana akcje, średnio się znam na komputerach wiec sie nie dziwcie ze niewiem jak to robic Smile a co poprzez tryb incognito jest lepiej? uzywam chrome Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 11-07-2017 22:28

No nie musisz ciastek czyscic po zamknieciu karty, tyle wlasciwie... co kto lubi Lol
No nie trzeba na mypaya wchodzic, mozna tak z linkow.