Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 11-07-2017 17:38

Nie mam pojęcia jak wy tyle trzaskacie, jak połowę nie zalicza Sad


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 11-07-2017 17:46

To zart byl, 5-10zl dziennie teraz jako tako sie da...


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 11-07-2017 17:53

5-10 zł dziennie ale chyba z poleconymi? ja nie mam poleconych i dzisiaj narazie mam 2,97 lipa że czasami długo zlicza Sad
i ranking mi wzrosnał do 91 Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 11-07-2017 17:59

No ja mam cale 10zl z dzisiaj Lol Z tym, ze duzo Piwo z wczoraj zaliczylo, Nivea Podworko 11/20dzisiaj, coca cola 10/10 i jakos idzie.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 11-07-2017 18:04

Szkoda tylko że wszystko nie zalicza, gdyby zaliczało to napewno dziennie miałabym 10-15 zł a ja jestem bez poleconych Smile a ty masz poleconych to też inaczej Smile a czy te groszówki zalicza w późniejszym terminie bo zauwazyłam że tylko kliknij j zalicza Sad
Ta cocacola to prawie zawsze zalicza Smile
A te akcje to zliczaja najdłużej do ilu dni?? Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 11-07-2017 19:59

angela bo trzeba duuzo klikac, a nie zrobisz pare akcji i sie dizwisz ze nie zalicza.. nawet 10 zl bez poleconych dasz rade zroibc jak przygotoujesz sobie odpowiednie zaplecze i zamiast marnowac czas na pisanie to wlasnie trzaskaniu akcji Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 11-07-2017 20:06

Zrobiłam dzisiaj 80 akcji a zaliczyło 28 niewiem czy to pozniej zaliczy Smile od czego to wogole zalezy ze zaliczy lub nie bo chyba nie od tego ze naklikalo sie duzo akcji? a ty asiorek jak to robisz masz naszykowane meile itd?? Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 11-07-2017 20:22

ja nie traktuje tego poważnie, i klikam:
a) jak mam czas
b) zazwyczaj te w ktorych tylko sie klika

ale wczoraj zakupiłem emaile i dziś sobie porobie troche akcji


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 11-07-2017 20:25

A dużo masz dziennie? wiesz dużo jest z meilem ale te w miarę zalicza coś kliki kiepsko zaliczają Sad a opłaca ci sie kupować emaile zeby zarabiac jak mozna samemu?
niewiem czy to pozniej zaliczy czy nie ale na 80 zaliczylo 29


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 11-07-2017 21:04

zdarzylo sie komus zrobic akcje i nie czekac tego czasu okreslonego ? Big Grin