Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 10-07-2017 21:27

Rozumiem ale przecież trzeba te meile potwierdzać więc jak mam brać kilkanaście tysięcy meili na jednym adresie? nie rozumiem tego Smile ja za każdym razem zakładałam nowego meila Sad


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - ItanCash - 10-07-2017 21:29

(10-07-2017 21:27)Angela85 napisał(a):  Rozumiem ale przecież trzeba te meile potwierdzać więc jak mam brać kilkanaście tysięcy meili na jednym adresie? nie rozumiem tego Smile ja za każdym razem zakładałam nowego meila Sad

Każdego maila możesz oddzielać kropkami, co w efekcie daje Ci masę kombinacji. Każde oddzielenie, to inny mail, a zarejestrowane konto weryfikujesz normalnie bez przelogowania się, ponieważ wszystkie maile przychodzą na jednego.

Liczy się kreatywność. Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 10-07-2017 21:32

(10-07-2017 21:26)ItanCash napisał(a):  
(10-07-2017 20:45)Angela85 napisał(a):  A ile takowe emalie kosztuja? Smile i ile ich będzie Smile bo nudzi mnie ciągłe zakładanie meili Smile

Gmail i dostajesz kilkanaście tysięcy kombinacji na jednym adresie. Po co jeszcze inwestować w adresy mailowe...

W swoim temacie piszesz

Cytat:Poza tym to, że omijacie szerokim łukiem w waszej grupie wykonywanie akcji wg. opisu, tak się kończy.

A polecasz ludziom robic akcje na jednym mailu gmail co jest niezgodne z regulaminem?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 10-07-2017 21:33

a to nie wiedziałam ja za każdym razem zakładałam nowego, a co np z danymi bo jeżeli założę meila to nie będą też pasować do innej osoby to musiałby być jakiś uniwersalny meil Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - ItanCash - 10-07-2017 21:35

(10-07-2017 21:32)twardy napisał(a):  A polecasz ludziom robic akcje na jednym mailu gmail co jest niezgodne z regulaminem?

Polecam poczytać... i nie napinaj się wszędzie, gdzie popadnie...
http://www.mypay.pl/webapp/content/terms.php


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Fricooo - 10-07-2017 21:36

Dokładnie. Za nadmierna ilość kropek w adresie e-mailowym łatwo dostać bana. Kilkanaście stron wcześniej był taki przypadek nawet na forum


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 10-07-2017 21:38

Czyli co najlepiej zakładać nowego meila czyścić ciasteczka i resetować routera?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - ItanCash - 10-07-2017 21:39

(10-07-2017 21:36)Fricooo napisał(a):  Dokładnie. Za nadmierna ilość kropek w adresie e-mailowym łatwo dostać bana. Kilkanaście stron wcześniej był taki przypadek nawet na forum

Jak wali się do każdej akcji ten sam adres mailowy, to się nie dziwie..
Ja tylko wskazuje, jaka jest możliwość.. no, a kto jak wykona akcje, to już jest indywidualna sprawa.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 10-07-2017 21:59

dostałem bana za co jakiś czas używanie korpek z gmailem Wink
angela, ja robie reset ip co serie akcji, a emaile usiadz sobie wieczorem, poswiec z godzinke czasu, i zrob sobie od nawalenia emaili Wink na drugi dzien trzaskaj ładnie akcje.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 10-07-2017 22:04

asiorek rozumiem ale do meila muszę przypasować też dane osoby więc wole robić na bieżąco meil powiązany z daną osobą Smile