Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 10-07-2017 20:31

czyli nie wiadomo czy jakieś akcję mi nie wskoczą np po północy Smile ja staram się jak najwięcej robić Smile a wiesz może które się liczą do bonusu? Smile

To ty dziennie bardzo dużo razy musisz resetować routera Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 10-07-2017 20:35

Te drogie gdzie musisz podac maila, zalozyc konto, cos wypelnic. Kliki rzadko sie licza do bonusu, a jak sie licza to pewnie tylko dlatego, ze admin sie pomylil Lol


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 10-07-2017 20:38

A powiedz mi ty zrobić te piwo i nivea potem resetujesz routera czyścisz ciasteczka i zakładasz nowego meila tak?? Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 10-07-2017 20:41

hmm, ogólnie zamiast ciasteczek, polecam incognito, a co do resetowanie routera, to ja np mam router mobilny na sim, wchodzę na stronę konfiguracji i tylko włączam i wyłączam transfer danych i mam zmienione ip, dodatkowo, ewentualnie jak już łącze się z telefonu, to mam napisany drobny skrypcik, który pozwala mi bez tykania telefonu zresetować na nim połączenie co się = zmiana ip Smile a, co do emaili możesz takowe kupić Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 10-07-2017 20:45

A ile takowe emalie kosztuja? Smile i ile ich będzie Smile bo nudzi mnie ciągłe zakładanie meili Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 10-07-2017 20:46

sprzedaja po 12 gr sztuka Wink


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 10-07-2017 20:48

Asiorek a co ty masz tyle meili? Pewnie je zakładasz potem sprzedajesz hehe Tongue


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 10-07-2017 20:54

No zasada jest taka, ze jak chcesz zrobic 2 te same akcje to trzeba pomiedzy nimi wyczyscic ciastka i zresetowac neta.

Oczywiscie mozesz zrobic x roznych akcji na tym samym ip.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 10-07-2017 21:01

zapomniałeś jeszcze dodać założyć nowego meila Smile

Ps: A robi ktoś akcję wygraj bo tam niby masz podać numer telefonu do której należy Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - ItanCash - 10-07-2017 21:26

(10-07-2017 20:45)Angela85 napisał(a):  A ile takowe emalie kosztuja? Smile i ile ich będzie Smile bo nudzi mnie ciągłe zakładanie meili Smile

Gmail i dostajesz kilkanaście tysięcy kombinacji na jednym adresie. Po co jeszcze inwestować w adresy mailowe...