Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 06-07-2017 18:59

Te niektore opisy akcji (kazdy ma to samo) sa tak absurdalne, ze ja bym je po prostu olal.

@Daniel15, czerwiec jesli chodzi o zarobki byl ladny, bylo duzo akcji po 1,20zl, ktore sie szybko robilo. Teraz ich nie ma, lipiec, lato, sezon ogorkowy.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - albercik123 - 06-07-2017 19:01

Na sejfiku są liczniki ile się spędza na danej stronie i dopiero po tym czasie zalicza. Może tu też coś takiego jest tylko jest niewidoczne dla użytkownika LolLolLol


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - mlodszy.htw - 06-07-2017 20:11

Panowie jak komuś się nudzi i wbija na stare maile co robił konkursy Nivea i widzi wygraną to w potwierdzeniu danych do wysyłki można śmiało wpisywać dane adresowe inne, a nie te co podało się przy rejestracji. Zrobiłem dla próby tak 2 tygodnie temu, wpisałem dane mojej dziewczyny bo mieszka ze mną i wczoraj kurier dostarczył 5 paczek z 5 kremami Nivea Care przeciwzmarszczkowych. Big Grin Jedyny minus to, że dziewczyna się do mnie nie odzywała bo jej zamówiłem "przeciwzmarszczkowe". Big Grin Po tłumaczeniu godzinnym przyjęła do wiadomości, że z konkursu. Big Grin W sklepie 15 zł ponoć kosztuje także na mały upominek dodatkowo czy coś zawsze... Wink


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - grzevik - 06-07-2017 20:48

No nareszcie wypłata Smile

[Obrazek: image.png]


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - ItanCash - 06-07-2017 22:21

(06-07-2017 20:48)grzevik napisał(a):  No nareszcie wypłata Smile

[Obrazek: image.png]

Ciekawe, że w 2 minuty wpadły Ci ponad 63 złote. Niezły fake XD


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - patrolpxd - 06-07-2017 22:36

eeee xD Koleżka się chciał popisać i nie wyszło Sad Nice Try


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Thinro - 07-07-2017 03:48

Przecież mógł zlecić 2 wypłaty jedna po drugiej, tylko po co


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - ItanCash - 07-07-2017 07:21

(07-07-2017 03:48)Thinro napisał(a):  Przecież mógł zlecić 2 wypłaty jedna po drugiej, tylko po co

Oczywiście, tylko miej na uwadze, że zlecając jedną wypłate musi zlecić całą dostępną kwotę na koncie. W efekcie wychodzi na to, że w 2 minuty zarobił 63 złote, co jest realne z bonusem, lecz wtedy nie wychodzi taka łączna suma. Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - grzevik - 07-07-2017 08:57

Niee spokojnie, pisałam już wcześniej w tym właśnie wątku że dostałam bana w dzień ostatnich wypłat (wtedy miałam zlecone 3) i dlatego musiałam jeszcze raz je zlecić, choć już miałam male nadzieję że wypłacą, ale jednak udało się Smile
P.S jestem dziewczyną Big Grin


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - ItanCash - 07-07-2017 11:54

(07-07-2017 08:57)grzevik napisał(a):  Niee spokojnie, pisałam już wcześniej w tym właśnie wątku że dostałam bana w dzień ostatnich wypłat (wtedy miałam zlecone 3) i dlatego musiałam jeszcze raz je zlecić, choć już miałam male nadzieję że wypłacą, ale jednak udało się Smile
P.S jestem dziewczyną Big Grin

To wszystko wyjaśnia, więc zwracam honor.