Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - albercik123 - 06-07-2017 14:09

12 zł za 100 sztuk, opłaca się w opór, szkoda czasu samemu zakładać


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Daniel15 - 06-07-2017 14:15

też macie problem z linkiem potwierdzającym rejstracje na nivea podworko? zarejstrowałem się i tak czekam na ten email ale pusto poczta o2


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 06-07-2017 14:19

Niestety tak. Polecam zalozyc tutaj konto: https://www.nivea.pl/account/register
Wylogowac sie, zalogowac sie...bedzie info, ze mail niepotwierdzony, klikniesz wyslij maila jeszcze raz i przychodzi od razu. Kliknij nivea podworko na mypayu i sie zaloguj tymi danymi co wyzej zakladales konto.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Daniel15 - 06-07-2017 15:12

twardy mam pytanie zauważyłem że zaliczyło mi nivea podworko bez potwierdzenia emaila nie będzie jakiejś lipy jak będe te zadanie tak zaliczał tylko się rejstrując bez potwierdzenia? a co do tego potwierdzenia dalej nie doszło nic choć już z 2-3 razy wbiłem sprawdzić chyba omine ten nivea podworko


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - patrolpxd - 06-07-2017 15:24

Na gmaila wszystko przychodzi na looziku

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - dawids7627 - 06-07-2017 15:24

(06-07-2017 13:58)greex napisał(a):  Ile macie akcji? Big Grin Bo doszedł mi ten starter 20GB z T-mobile, i nie wiem czy go już odpalać, czy tylko u mnie jest jedynie około 15 akcji? Big Grin Z tydzień temu to było 2x tyle
Ten co był za 2,70 zł ?
U mnie go nie ma


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 06-07-2017 15:27

(06-07-2017 15:24)dawids7627 napisał(a):  
(06-07-2017 13:58)greex napisał(a):  Ile macie akcji? Big Grin Bo doszedł mi ten starter 20GB z T-mobile, i nie wiem czy go już odpalać, czy tylko u mnie jest jedynie około 15 akcji? Big Grin Z tydzień temu to było 2x tyle
Ten co był za 2,70 zł ?
U mnie go nie ma

Doszedl = kurier przyniosl facepalm

@Daniel15
Watpie, te akcje Nivea zawsze zaliczalo bez potwierdzenia maila. Bardziej to mnie ta re-captcha denerwuje.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - ItanCash - 06-07-2017 16:38

twardy, mistrz narzekania Lol


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Daniel15 - 06-07-2017 18:40

też macie coś takiego czy jednak to tyczy się mnie?

"UWGA ZMIANA!!! Uwaga należy kliknąć i kawałek strony musi się pokazać ale tylko kawełek. Co drugie kliknięcie Należy zostać na stronie głównej minimum 1 minutę cała strona musi się załadować, po jednej miniucie należy kliknąć w dwie podstrony, jak się załadują można zamknąć, usunąć ciacha i zrobić ponownie.. UWAGA DOSTALIŚMY INFORMACJE, ŻE NIE SPĘDZASZ NA STRONIE 1 MINUTY i NIE KLIKASZ tak jak jest to napisane w instrukcji proszę popraw się bo utracisz możliwość zarabiania na mypay."

chodzi o akcje "kliknij op" gdzie mamy ładować stronę do końca co 2 raz czasami można się machnąć ;/

jestem w programie 2-3 dzień nie wiem może jakieś akcje lepsze będą mam ich już sporo ale nie wiem jak można siedząć cały dzień wykręcić te nawet 2-3 dyszki dziennie Sad


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - kochamkesz - 06-07-2017 18:45

Ty tak na poważnie Jerk2 ?

A co on ze stoperem stoi beka