Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 30-06-2017 08:37

JUz byscie mogli uzupelniac ten profil, to tylko chwila roboty, jeszcze jakies problemy beda :x


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - dewe - 30-06-2017 08:40

(30-06-2017 08:37)twardy napisał(a):  JUz byscie mogli uzupelniac ten profil, to tylko chwila roboty, jeszcze jakies problemy beda :x

A co w nim uzupełniasz? Tongue

I po jakim czasie mniej więcej wam zalicza? Wink zrobiłem 1 akcje dla testu czy zaliczy


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 30-06-2017 08:43

No te zakladke o mnie i dodatkowe dane w profilu.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - fusek - 30-06-2017 08:49

(30-06-2017 07:56)Olszi napisał(a):  Wyszło mi, że zrobilem 50 akcji Every w ciągu godziny. Teoretycznie pomnożyć to razy 0,72 gr i mamy 36zł/h Big Grin
Przez taką cebulę to akcje nie wracaja.
W sensie nie wpisywanie danych


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - mlodszy.htw - 30-06-2017 09:02

W opisie jest, żeby uzupełnić potrzebne dane. Ja uzupełniam to co potrzeba do zapisania zmian w profilu, wypełniam liczbę dzieci i klikam zapisz ale prosi jeszcze o uzupełnienie zakładki o mnie więc też ją wypełniam. Adresu nie daję bo nie pyta o niego, wczoraj nie dawałem i zaliczyło mi wszystko więc nie widzę sensu wpisywania go tym bardziej, że w opisie akcji nie jest napisane aby wszystko wypełniać. Ale niech każdy robi jak uważa to za stosowne.

@Olszi, ciekawe czy bez żadnego uzupełniania profilu Ci zaliczy tak wszystko jak wyliczasz. Równie dobrze Twoja stawka godzinna może wynieść dużo mniej i w cale bym się nie zdziwił. Dosyć, że maila nie trzeba potwierdzać to jeszcze tych 30 s na uzupełnienie profilu szkoda, to jest dopiero lenistwo. I przez to później limity na akcje albo stawki małe.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Olszi - 30-06-2017 09:14

Zgadza się dlatego napisałem ,,teoretycznie'' Wink


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - zibov - 30-06-2017 09:47

Zaliczyło mi 14 every z dzisiaj! Ludzie róbcie bo dziś można wyciągnąć nawet 150zl na tym nic innego nie klikać


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Olszi - 30-06-2017 09:53

Mi 92


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 30-06-2017 09:55

Jest również akcja seat za 15 groszy no limit. Strona musi się tylko załadować. Dzisiaj trzeba nabić $$ ale wyplata zmotywowałaby mnie jeszcze bardziej.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - zibov - 30-06-2017 09:57

Olszi 92 już dziś jebles??? Jezusiu