Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pekulski104 - 29-06-2017 17:30

(29-06-2017 17:28)mlodszy.htw napisał(a):  Every NoLimit doszedł Panowie i Panie za 60 gr więc trzaskajcie. Big Grin Tylko trochę się pozmieniało. Ciekawe jak będzie zaliczać.

Nom tylko do jutra Sad Admin to te akcje dodaje ale coś wypłat nie dodaje Big Grin hmm co jest ;D


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 29-06-2017 17:34

Przeciez tam mail nie przychodzil nawet...


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - albercik123 - 29-06-2017 17:34

Jakieś wskazówki do tego Every? Lol


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - mlodszy.htw - 29-06-2017 17:34

Ja tam wypłatą się nie stresuje bo i tak odkładam wszystko z MyPay na PayPalu sobie bo odkładam na pewien cel. Ale mam cichą nadzieję i małe przeczucie, że do jutra zrealizuje wypłaty. Wink Fajnie, że wpadła akcja Every bo limit mi się skończył akurat na Nivea 2. Big Grin

Edit. @twardy no nie przychodził nigdy ale nie podaje się tyle danych przy rejestracji co ostatnio i "podobno" trzeba je samemu uzupełnić... Trzeba zobaczyć jak będzie zaliczało.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pekulski104 - 29-06-2017 17:36

(29-06-2017 17:34)mlodszy.htw napisał(a):  Ja tam wypłatą się nie stresuje bo i tak odkładam wszystko z MyPay na PayPalu sobie bo odkładam na pewien cel. Ale mam cichą nadzieję i małe przeczucie, że do jutra zrealizuje wypłaty. Wink Fajnie, że wpadła akcja Every bo limit mi się skończył akurat na Nivea 2. Big Grin

Jaki limit miałeś ?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - ItanCash - 29-06-2017 17:55

Nowe akcje się teraz pojawiają, a wypłaty nadal nie zrealizowane. pokerface


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 29-06-2017 17:58

Caly mypay. Potwierdz maila w everyday albo dostaniesz bana, tylko zaden mail nie przychodzi beka


Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - cky - 29-06-2017 18:13

Tego maila z Marsa wysyłają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - ItanCash - 29-06-2017 18:14

Raczej z Wenus, bo kobitki całą kasę zabierają na zakupy. Jerk


Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - tomek7912 - 29-06-2017 18:39

Po 2 - 3 dniach. Przynajmniej w starszej akcji every tak było. Nic nie trzeba potwierdzać.