Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: [Mypay] Pablo1878 - wraca i zarabia! - Pablo1878 - 01-02-2017 22:25

Informacja
Jednak dzisiaj nie dam rady zrobić podsumowania. Najprawdopodobniej zrobię to weekend. A tym czasem działam dalej na CPLEAD.UK, nie wiem czy serwis jest wypłacalny ale sprawdzimy czy mi wypłaci moje pieniążki. Big Grin



RE: [Mypay] Pablo1878 - wraca i zarabia! - fusek - 01-02-2017 22:38

(01-02-2017 22:25)Pablo1878 napisał(a):  
Informacja
Jednak dzisiaj nie dam rady zrobić podsumowania. Najprawdopodobniej zrobię to weekend. A tym czasem działam dalej na CPLEAD.UK, nie wiem czy serwis jest wypłacalny ale sprawdzimy czy mi wypłaci moje pieniążki. Big Grin

za latwo sie robi tam oferte i za ladnie zlicza;p

tez mam nadzieje ze hajs bedzie;d


RE: [Mypay] Pablo1878 - wraca i zarabia! - Pablo1878 - 02-02-2017 00:11

(01-02-2017 22:38)fusek napisał(a):  
(01-02-2017 22:25)Pablo1878 napisał(a):  
Informacja
Jednak dzisiaj nie dam rady zrobić podsumowania. Najprawdopodobniej zrobię to weekend. A tym czasem działam dalej na CPLEAD.UK, nie wiem czy serwis jest wypłacalny ale sprawdzimy czy mi wypłaci moje pieniążki. Big Grin

za latwo sie robi tam oferte i za ladnie zlicza;p

tez mam nadzieje ze hajs bedzie;d

"To zbyt piękne by mogło być prawdziwe"
Musimy poczekać do 15 lutego i wtedy ocenimy czy portal. Wink


RE: [Mypay] Pablo1878 - wraca i zarabia! - fusek - 02-02-2017 09:17

A zalicza cos Ci z poleconych?


RE: [Mypay] Pablo1878 - wraca i zarabia! - Pablo1878 - 02-02-2017 10:54

(02-02-2017 09:17)fusek napisał(a):  A zalicza cos Ci z poleconych?

Nie zalicza nic. :/


RE: [Mypay] Pablo1878 - zarabianie na akcjach! - fusek - 03-02-2017 15:22

i nie ma oferty... na cplead.uk


RE: [Mypay] Pablo1878 - zarabianie na akcjach! - Pablo1878 - 03-02-2017 17:04

Podsumowanie stycznia 2017 roku!

W poprzednim miesiącu udało mi się zarobić 362,97 złotych (kliknij tutaj). Styczeń wypadł nieco gorzej (już sam fakt, że wykonałem blisko 800 akcji mniej niż poprzednio daje do myślenia) ale na zarobki i tak nie mogę narzekać. Cel minimum, który sobie stawiałem tworząc ten dziennik został osiągnięty.


[Obrazek: pl.png]

Mój udział: 120,74 zł
Bonus: 18,50 zł
Poleceni: 61,2zł
Razem: 200,44zł


CPLEAD.PL i CPLEAD.UK

CPLEAD.PL: 18,50 zł
CPLEAD.UK: 32,50 zł
Razem: 51,50zł
(Liczę, że pieniądze zostaną wypłacone bo serwis dopiero testuje)



W całym miesiącu zarobiłem 251,94 złotych. Kwota w sam raz na drobne wydatki. Gdybym się bardziej przykładał do swojej 'pracy' jak i poradnika to kwota ta byłaby 2-3 razy większa. Dlatego teraz zabieram się za poprawę swojego poradnika a przede wszystkim swojej pracy. Mam kilka celów na ten rok, które chcę zrealizować a bez pieniędzy będzie ciężko. Biorę się ostro do pracy o ile czas na to pozwoli (matura w tym roku). Odkąd prowadzę swój dziennik to przez mój reflink zarejestrowało 34 osób! Zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Niestety... Tylko 6 osób (@[Shejker], @[Xentis], @[Heidi]) z tych wszystkich załapało o co w tym chodzi. Najmniejsza kwota z tej 6 to 113 złotych a największa 173 złotych! Liczę, że w najbliższych tygodniach wszyscy razem poprawimy swój wynik. Postaram się ogarnąć w najbliższych dniach swój pierwszy post w tym temacie a tymczasem lecę pisać poradnik! Wink


_____________________________
PS. Współpraca ze mną polega na zarejestrowaniu się z mojego reflinka (http://www.myearn.com/?ref=105965&subid=). Na sam początek otrzymujesz ode mnie poradnik (aktualnie do poprawy), który pozwoli Ci zapoznać się z serwisem, zebrać odpowiednie materiały (BEZ ZMIENNEGO IP nie dasz rady) i zacząć zarabiać. Dostajesz również dostęp do facebookowej grupy na której oprócz mnie udzielają się też inne osoby wzajemnie sobie pomagając. Zainteresowany? Pisz PW! Big Grin



RE: [Mypay] Pablo1878 - zarabianie na akcjach! - Heidi - 03-02-2017 22:47

Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Pablo : ) Jeśli ktoś tylko ma odrobinę chęci to szybko załapie o co w tym wszystkim chodzi, a Pablo zawsze znajdzie czas, aby komuś coś wytłumaczyć ( Wielokrotnie mu trułem na Facebooku o jakieś banalne rzeczy i zawsze dostawałem odpowiedz Smile ) Kokosów na tym się raczej nie zbije, ale jak sami widzicie w podsumowaniach zamieszczonych przez Pabla, można sobie uzbierać na jakieś tam własne zachcianki przy zerowym wkładzie. Sam jedynie wydałem 5zł na kartę do orange, żeby mieć zmienne ip, które zwróciło mi się w 15 min : D

Pozdrawiam, Heidi


RE: [Mypay] Pablo1878 - zarabianie na akcjach! - Pablo1878 - 04-02-2017 13:36

(03-02-2017 22:47)Heidi napisał(a):  Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Pablo : ) Jeśli ktoś tylko ma odrobinę chęci to szybko załapie o co w tym wszystkim chodzi, a Pablo zawsze znajdzie czas, aby komuś coś wytłumaczyć ( Wielokrotnie mu trułem na Facebooku o jakieś banalne rzeczy i zawsze dostawałem odpowiedz Smile ) Kokosów na tym się raczej nie zbije, ale jak sami widzicie w podsumowaniach zamieszczonych przez Pabla, można sobie uzbierać na jakieś tam własne zachcianki przy zerowym wkładzie. Sam jedynie wydałem 5zł na kartę do orange, żeby mieć zmienne ip, które zwróciło mi się w 15 min : D

Pozdrawiam, Heidi

Dzięki za miłe słowa. Wink

Zaczynam się rozglądać za innym sposobem na zarobek przez internet. Jeśli osoby czytające mój dziennik mają coś ciekawego to zapraszam na PW. Chętnie nauczę się czegoś nowego. Wink


RE: [Mypay] Pablo1878 - zarabianie na akcjach! - Pablo1878 - 05-02-2017 19:33

Informacja
Podsumuje te kilka dni lutego chociaż zarobki nie powalają. W najbliższych dniach powinno się to zmienić o ile dojdą jakieś nowe akcje.

Zarobek z 1-4 luty: 8,55 złotych

Luty: 8,55zł/350,00zł
(Stan na 5 lutego, godzina 19:20)


Cały dziennik (68 dni): 623,46 złotych