Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami (/Temat-Greenpanthera-serwis-z-platnymi-ankietami-141354)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - kubek87 - 01-10-2019 09:58

U mnie jest słabo z zaliczaniem ankiet, ale tak chyba jest na stronach gdzie są one często


RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - cidd3n - 17-11-2019 00:28

Korzystałem, ale ankiety pojawiały się naprawdę rzadko i zrezygnowałem. Kokosów z tego nie ma.


Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - DonGrigori - 17-11-2019 00:36

Mi póki co wszystkie zalicza. Trzeba kilku dni, ale $ na koncie się pojawiają.


Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - DonGrigori - 17-01-2020 20:48

Ostatnio przysłali zaproszenie do nowo powstałej społeczności "moja społeczność domowa". Nowa bo ruszyła w połowie stycznia tego roku. Udało mi się załapać do mojej pierwszej społeczności po 8 miesiącach zabawy w ankiety Wink

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - Shimeon - 03-02-2020 11:36

Jestem już 2 tygodnie na panelu. Bonusa otrzymałem. Ankiety/zadania regularnie przychodzą mi na maila. Niestety w moim przypadku strasznie ciężko zakwalifikować się do jakiejkolwiek ankiety. Do tej pory udało mi się tylko jedną ukończyć. Z tym że i ta jest dalej "w oczekujących". Na ich stronie pisze, że maksymalny czas na zweryfikowanie trwa do dwóch dni, a u mnie to już znacznie dłużej się przeciąga. Support w ogóle nie odpowiada...


Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - DonGrigori - 03-02-2020 14:55

Mi maks tydzień weryfikuje. Trzeba czekać. Lipy tam nie mapoza tym cowspomniałeś - dziesiątki maili a może kilka ankiet z tego się uda zrobić.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - Shimeon - 05-02-2020 11:33

(03-02-2020 14:55)DonGrigori napisał(a):  Mi maks tydzień weryfikuje. Trzeba czekać. Lipy tam nie mapoza tym cowspomniałeś - dziesiątki maili a może kilka ankiet z tego się uda zrobić.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Od ostatniej ankiety za 0.13$ minął już tydzień, ale dziś się loguję, wchodzę w saldo i ku mojemu zaskoczeniu - dwie, wczorajsze ankiety poprawnie zaliczone. Jedna za 0.70$, druga 0.50$. Czyli razem 1.20$ Huh

ps: Maile zawsze można wyłączyć w ustawieniach konta. Smile


RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - Shimeon - 14-02-2020 11:42

(05-02-2020 11:33)Shimeon napisał(a):  Od ostatniej ankiety za 0.13$ minął już tydzień

Minęły 2 tygodnie i kilka dni - zaliczyło Wink


Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - DzikuseQ - 14-02-2020 23:42

Mi wogóle coś wariują czasami tę ankiety. Albo jak zaczynam ankietę pokazuje że nie pasuje do niej, ale daje mi ją wypełnić. Albo wypełniam poprawnie ankietę i po ostatnim pytaniu (już nawet po pytaniu o tym co wprowadzić lepszego do ankiety) dostaje Przykro nam że ci się nie udało wypełnić ankiety.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - Shimeon - 16-02-2020 23:45

Kolejna ankieta zaliczona - za 0.75$ Wink