Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami (/Temat-Greenpanthera-serwis-z-platnymi-ankietami-141354)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - milosz998 - 02-04-2018 11:27

Ja to samo. 20 min ankiete robilem i nic.


RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - Marcinxxx - 02-04-2018 12:14

Z tego co teraz przeczytałem na jakiejś angielskiej stronie to pieniądze na koncie pojawiają się od 3 do 5 dni także trzeba poczekać ?


RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - autor12 - 03-04-2018 16:41

Próbowałem tych ankiet i szału nie ma ponad połowa jest tragetowana a te dostępne średnio opłacalne przez 2 tygodnie dostałem 10 ankiet z czego na saldo wpłynęło tylko za 6 mozna sie bawic ale polskie strony z ankietami jak porównac wypadaja tak samo


RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - arielbtc90 - 12-04-2018 10:50

Jak na moje góóó....no przez duże G... powiadomienie o ankiecie co 25 z tym że niestety na 100 ankiet kwalifikuję sie na 2? Ktoś może wie jak zaradzić? Może to kwestia uzupełnienia profilu, że ma się np 20 dzieci w każdym możliwym wieku itd? Xpokerface


RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - ppawwell - 12-04-2018 12:09

Mam taką sytuację, że ankiety które wypełnie nie zaliczają mi się do salda. Przed chwilą robiłem jedną 30minutową i nic. Mam cały czas ta bonusową piątkę. Wiem że się do niektórych niekwalifikuje ale wyskakuje wtedy komunikat. Czy to przez to że na telefonie wypełniał? Na innych stronach działa ok a na tej nie nalicza siana. Zresztą widzę, że nie tylko ja tak mam.


RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - Karimes - 13-04-2018 10:42

Często zaliczenie wpada po jakimś czasie. Też na początku nie wiedziałem o co chodzi bo nie dostawałem zaliczenia ale po jakimś czasie przychodziło


RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - adam_per - 25-04-2018 17:43

jak dlugo sie czeka na wypłate? pisali, ze ponad dwa tygodne czy dwa tygodnie, a jak to realnie wypada?

(02-04-2018 11:16)Marcinxxx napisał(a):  Siemka ? a ktoś wie jak to jest z zaliczaniem ankiet? Wypełniłem 4 ankiety i nie doszło mi nic na saldo od 3 dni.
to trzeba z pół roku zbierac, ale widzialem wypłaty, jak bedzie to powiem
-------- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- -
ok, otrzymalem wplate, super, mimo ogromu pracy wlozonej jestem zadowolony, ale teraz nie jestem pewien czy bede zbierał, trzeba duzo czasu poswiecic i poswiecac systematycznie, a nie wiem czy bede tyle mial


RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - adam_per - 25-04-2018 22:11

(13-04-2018 10:42)Karimes napisał(a):  Często zaliczenie wpada po jakimś czasie. Też na początku nie wiedziałem o co chodzi bo nie dostawałem zaliczenia ale po jakimś czasie przychodziło
tak mozna sie upominac, zbierac zrzuty ekranu po kazdej ankiecie


RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - chincyk - 26-04-2018 13:31

serwis niewart uwagi, pół roku i tylko kilka ankiet zaliczonych... jedyne co można by spróbować to uzbieranie wypłaty na zapraszaniu refów Smile


RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami - adam_per - 26-04-2018 22:23

(26-04-2018 13:31)chincyk napisał(a):  serwis niewart uwagi, pół roku i tylko kilka ankiet zaliczonych... jedyne co można by spróbować to uzbieranie wypłaty na zapraszaniu refów Smile

moze ktos bedzie wytrwały, wypłata szybka, a dokładnie to rejestrowałem sie w połowie grudnia, po nowym roku zacząłem zbierac, zleciłem wypłate z poczatkiem tygodnia i przyszła, wiec troszke mniej niz pół roku,
dobre szczegolnie, gdy dolce są drogie Smile 30 zielonych