Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe wypłacalne ruletki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowe wypłacalne ruletki (/Temat-Nowe-wyplacalne-ruletki-141335)



Nowe wypłacalne ruletki - Matoro132 - 07-12-2016 16:58

Witam. Dziś mam do zaprezentowania dwie wypłacalne ruletki

1. https://csgomiami.com/ Kod referencyjny "sezarabiam" BEZ DEPOZYTU
Po zalogowaniu się na stronę wpisujemy kod "sezarabiam" w zakładce "darmowe kredyty" za którego wpisanie dostajemy 0.25$. W celu wypłacenia wchodzimy w zakładkę "wypłata" która przekierowuje nas na stronę ze skinami do wypłaty. Logujemy się na niej i po prawej musimy przelać pieniądze z csgomiami na skinplatform. Następnie wybieramy skin który nas interesuje i wypłacamy. Skiny poniżej 0.30$ bardzo szybko schodzą, więc polecam zagrać za 0.06$ i wypłacić droższy skin Smile

2. http://skinkings.com/ Kod referencyjny "sezarabiam" Z DEPOZYTEM
Gdy już jesteśmy zalogowani na stronie w zakładce "free crowns" wpisujemy kod "sezarabiam" za który otrzymujemy 0.5 crown czyli równowartość 0.5$. Robimy dowolny depozyt, a następnie wypłacamy skiny które nas interesują Smile
[Obrazek: SHU_Wn12q_O.png]


RE: Nowe wypłacalne ruletki - Ogniemimieczem - 16-12-2016 12:28

Wyjaśnij mi ktoś o co tu chodzi, ledwo co zacząłem pykać.
Chcę wpłacić skina jakiegoś by móc wypłacić wygraną, gdy wpisałem trade link i chcę złożyć depo to w inventory nie pokazują się moje zajebiste skiny. Co jest nie tak? Smile


RE: Nowe wypłacalne ruletki - GPlayer - 16-12-2016 14:30

(16-12-2016 12:28)Ogniemimieczem napisał(a):  Wyjaśnij mi ktoś o co tu chodzi, ledwo co zacząłem pykać.
Chcę wpłacić skina jakiegoś by móc wypłacić wygraną, gdy wpisałem trade link i chcę złożyć depo to w inventory nie pokazują się moje zajebiste skiny. Co jest nie tak? Smile
Może kupiłeś skiny na markecie i masz blokadę. Może być tak, że musisz dwa lub cztery tygodnie czekać. Daj więcej info. Ustaw też profil na publiczny. Jeżeli nie wiesz co i jak to wal śmiało Lol


RE: Nowe wypłacalne ruletki - Ogniemimieczem - 16-12-2016 15:07

nie nie, konto ma 2 miesiąca ale dopiero teraz zacząłem coś działać, zdeponowałem sobie nawet 10 dolców na drakemoon ale tak dla testu chciałem coś wypłacić i mam taki komunikat na dole, nie znam się na tym możesz powiedzieć co i jak?

[Obrazek: wtf.png]


RE: Nowe wypłacalne ruletki - GPlayer - 16-12-2016 15:13

Musisz ustawić token na telefon. Na pw Ci napiszę.


RE: Nowe wypłacalne ruletki - RyV - 29-12-2016 19:31

działa to?


Nowe wypłacalne ruletki - Hybrid1990 - 04-08-2019 18:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.