Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC (/Temat-Virtual-pub-Nowa-gra-strategiczna-w-BTC-141318)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - xBojar - 27-12-2016 07:53

pierwsza wypłata 10k sat wpadła instant Smile


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 27-12-2016 13:05

Ja od czasu, gdy satoshi przestały się liczyć do upgrade odkładam je, by móc od razu ulepszyć to, co wejdzie w noworocznym update. Założyłem sobie farming do 50k, wypłacać zamierzam nadwyżki.


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - xBojar - 27-12-2016 19:01

no kolego pomysł jeden z lepszych Smile
wypłaciłem testowo, jestem spokojniejszy, za tyle dni klikania wypłaciłem sobie premie w postaci 36 groszy Big Grin

Myślę, że idziemy w miarę równo, dzienne zyski mamy podobne, zatem coś nazbieram do czasu nowego uaktualnienia Smile

Oby to nie okazało się... a nie będę zapeszał Big Grin Big Grin Big Grin


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 28-12-2016 00:02

To nie zapeszaj Wink

Też brałem pod uwagę taką "wersję" zapowiadanego update. Autor dwoi się i troi, jest bardzo aktywny na forum, daje rekompensaty jeśli coś spiepsuje w skrypcie. Jest uważny na spostrzeżenia graczy, dostosowywuje (w rozsądnym zakresie) stronę do ich oczekiwań, wprowadza ulepszenia zwiększające zysk z gry, lub poprawiające jej komfort. Zapowiada dalsze zwiększenie dochodu, część z tych zapowiedzi już wprowadził w życie..

No po prostu książkowe budowanie scamu. Jak w Crypto-City. Właściwie idealnie to samo, poza jednym szczegółem: nie ma "deposit". Nie ma powodu, by nagle zamknąć kramik i uciec z naszą kasą do Australii.

Jest natomiast niebezpieczeństwo, a właściwie dwa:
- przeszacował zyski z reklam i braknie mu na wypłaty
- jest zapaleńcem, zapali mu się w głowie nowa lampka i porzuci stary projekt. Ja tak mam. Nie jest to Jego pierwsza gra, poprzednie już nie istnieją. Może nie być ostatnia. Z poprzednich oddał zarobiony balance (przelał na konta Virtual Pub).


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 30-12-2016 08:15

@Lanpan i @xBojar (i inni grający w tę grę)

Idziecie z punktami nauki w te nowe karty ulepszeń, czy w dotychczasowe pakiety? Ja tak kombinuję pół na pół, ale zazwyczaj takie dzielenie w grach strategicznych to najgorsze rozwiązanie. Normalnie szedł bym do Szafy Grającej, jako że ona daje dodatkowe punkty nauki i wtedy reszta szła by szybciej. Ale autor tak zachwala bonusy z nowych kart, że sam już nie wiem...


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - thomasward - 30-12-2016 12:05

Ja tam leję na ulepszenia i wypłacam od razu. Może to i mało rozsądne długoterminowo, ale cóż.


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 02-01-2017 15:44

Dodano możliwość kupowania referralsów (po 10k za sztukę). Sprzedawani są od najlepszych (wolnych) w dól. Zeszło na razie około 10%


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - xBojar - 05-01-2017 17:09

może mi ktoś wytłumaczyć jak jest z tymi 10 min ekstra, klikam i zdejmuje mi z konta,
jak jest z naukowcem, mi sie nic nie dzieje, płace 3k sat i 22sp i du...pa,


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 12-01-2017 16:07

(05-01-2017 17:09)xBojar napisał(a):  może mi ktoś wytłumaczyć jak jest z tymi 10 min ekstra, klikam i zdejmuje mi z konta,
jak jest z naukowcem, mi sie nic nie dzieje, płace 3k sat i 22sp i du...pa,

10 minut extra to przedłużenie pracy barmana o 10 minut (jako alternatywa dla kupowania od razu maksymalnego czasu). Powstało, żeby nie płacić za czas, w którym i tak nie będzie miał nic do sprzedawania bo magazyn malutki a ktoś może nie mieć czasu się logować by uzupełniać zapasy.
Osobiście nie używam. Mam magazyn 100 a barmana na 120 minut. Jeśli wiem, że nie będę miał czasu na logowania to kupuję 60 win, 36 wisky i 4 piva. Po ich sprzedaży mam większy zarobek ze 120 minut pracy barmana niż oszczędność z wynajmowania go na krótszy okres.

Inventora wynajmujesz (za 3k +200 science) na 24h. Po tym okresie odkrywa Ci on 500-1000 punktów (nie wiem czego ;P). Do tego momentu NIC NIE WIDAĆ. Jak uzbierasz 10.000 punktów (trwa to 9-15 dni) to odkryje Ci się nowa karta. Kart jest podobno około 100 różnych. Ja wylosowałem absynt (kupno za 50, sprzedaż za 60) a na córce hotdogi (kupno 10, sprzedaż 12). Właściciel napisał, że powinno się mieć z karty około 1500-2000 satków na dobę. Na mój gust to raczej 500-600, ale powoli się zwrócą.


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - Serkownik - 16-01-2017 12:09

mozecie wyplacac?