Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC (/Temat-Virtual-pub-Nowa-gra-strategiczna-w-BTC-141318)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - xBojar - 21-12-2016 11:43

po ulepszeniu baru do poziomu 2 wykipieniu dodatkowych krzeseł i powiększeniu magazynu zdecydowanie łatwiej się gra Smile


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - lanpan - 21-12-2016 11:51

Już masz wszystko ulepszone? o_O ile dziennie wyciagasz?


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 21-12-2016 12:19

(21-12-2016 11:43)xBojar napisał(a):  po ulepszeniu baru do poziomu 2 wykipieniu dodatkowych krzeseł i powiększeniu magazynu zdecydowanie łatwiej się gra Smile

Zgadzam się z przedmówcą Smile


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - xBojar - 21-12-2016 12:41

nie mam wszystkiego ulepszonego, został barman, dziś myślę, że go ulepszę, od 8 rano zaglądałem dziś do gry 6-7 razy i nazbierałem 2400 sat, zdecydowanie idzie lepiej Smile


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 21-12-2016 13:14

Po nowym roku ma wyjść duże UPDATE do gry. Poniżej cytat z forum. Na tym forum ogólnie sporo jest o grze, problemach itp. Polecam.

Cytat:
Cytat:I always try to make my games endless. By buildings rules and formulas working until variables aren't oversized ;p

I wrote earlier about next levels of Warehouse. Cost of every level up calculated:

Cost = 5.000 * 2^CurrentLevel

Science poitnts give the same possibilities for many parameters: prices of each drinks, number of seats, size of tips etc.

i have my plans on paper, now i am working on big update , after that update, you will see, the warehouse is not needed to be upgraded Smile
but i will not speak now about new update, i will announce it soon Smile



RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - xBojar - 22-12-2016 12:22

Wszystko ulepszone, ładnie idzie, mniej klikania... choć znowu trzeba zbierać na kartę nauki 15 000, Smile


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 22-12-2016 13:44

(22-12-2016 12:22)xBojar napisał(a):  Wszystko ulepszone, ładnie idzie, mniej klikania... choć znowu trzeba zbierać na kartę nauki 15 000, Smile

LOL - naprawdę idziemy łeb w łeb Smile


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - xBojar - 22-12-2016 14:18

to do zniesienia, obyśmy nie popadli w fanatyzm i nie szli noc w noc Big Grin


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 22-12-2016 14:39

Nie grozi mi - trójka dzieci, robota na pełny etat i rodzina, która zjeżdża mi się na święta.


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - DonWestbam - 22-12-2016 17:01

Wszedłem z refa Wink Jeszcze jakieś ciekawe gierki masz ? Z chęcią przyjmę refa z czymś na androida co by było w toalecie zajęcie Big Grin
Warto teraz btc zbierać, cena jeszcze będzie rosła Wink