Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC (/Temat-Virtual-pub-Nowa-gra-strategiczna-w-BTC-141318)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 15-12-2016 16:15

Z forum zorientowałem się, że przelał użytkownikom kasę z jego poprzednich, nieczynnych już faucetów: Golden Hunt i coś jeszcze.

Swoją drogą to niespotykana uczciwość

Grałeś może w coś takiego?


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - lanpan - 15-12-2016 16:18

Możliwe, że tak ale 100% pewności nie mam....

A... n i to z wypłat dostaje bespośrednio na FaucetHub a nie na konto w grze jak coś ;d


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 15-12-2016 16:49

Ehrm. Ranisz me serce. Miałem nadzieję, że córki podkręcą mi trochę matkę a tu kicha ;p

Aha, w takim razie Ty CHEATER jesteś ;p


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - lanpan - 15-12-2016 17:07

Cziter z powodu? Tongue


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 15-12-2016 18:46

(15-12-2016 17:07)lanpan napisał(a):  Cziter z powodu? Tongue

Skoro masz w grze kasę, której w żaden sposób wyjaśnić się nie da toś cheater i tyle Smile

Quod Erat Demonstrandum


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - lanpan - 15-12-2016 18:51

No skoro tak Tongue Generalnie to nie kontorluje stanu konta tam jakos bardzo. Widzę, że się zwiększa to się cieszę i tyle Tongue

Mam nadzieję, niedługo zacząć coś tam wypłacać... ;d


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - xBojar - 18-12-2016 12:06

odblokowałem bar do 2 poziomu, idzie coraz lepiej Smile


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 18-12-2016 22:16

Ja też jakoś rankiem odblokowałem, ale coś z tymi cygarami mam nie halo. Kupuję je bez przerwy, często mi schodzą a kasy narasta mi w perspektywie kolejnych godzin strasznie mało. Efekt taki, że na jednej z córek w 9h mam przyrost o 1200 sat większy, niż na matce, której idzie od rana jak ...


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - xBojar - 19-12-2016 10:09

cygaro zwraca ci 110 sat dostajesz punkty nauki i szanse na szczeliwie monety,
nie łapie z tymi córkami...
zastanawiam się jaką obrać strategie, dziś chyba dobije do 10k sat i co ulepszyć... myślę że ilość krzeseł, częściej trzeba będzie zaglądać ale sat polecą szybciej

jaki wy macie pomysł ?


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 19-12-2016 14:20

W każdej grze zakładam konto - matkę. Potem z refa, który do niej prowadzi zakładam córki. Na innych IP, na innych loginach i innych portfelach. Wszystkie inwestycje robię na córkach. Matka zbiera referrale.

Co robi cygaro to ja wiem, ale mam wrażenie, że od czasu ich wprowadzenia zyski godzinne spadły mi, zamiast wzrosnąć.

Zdecydowanie krzesła w pierwszej kolejności.