Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC (/Temat-Virtual-pub-Nowa-gra-strategiczna-w-BTC-141318)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - diabelek1983 - 08-12-2016 17:50

nie mogę wejść na stronkę blokuje mi ją wszystko na czerwono że strona niebezpieczna jeszcze nie miałem tak z innymi stronkami z btc


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - xdax1 - 08-12-2016 18:03

(08-12-2016 16:55)lanpan napisał(a):  A ja mam takie pytanko do Ciebie. Liczyłeś może opłacalność tych trunków? Czy czasem nie jest tak, że najbardziej opłaca się sprzedawać piwo mimo wszystko?

W sumie, coś w tym może być.

1 piwo - sprzedaż za 3 satoshi/minute
1 wino - sprzedaż za 10 satoshi/6 min

Więc piwo wychodzi - sprzedaż 18 satoshi na 6 minut.
No ale...kto Ci broni kupować i sprzedać tego i tego?
Raczej o to chodzi, żeby sprzedawać wszystko na raz i mieć większy zysk.


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - lanpan - 08-12-2016 18:22

Tak tyle że magazyn ma ograniczoną pojemność Tongue i lepiej wydaje mi sie kupić 50 piw niż 50/50 z winem Tongue

Tak sądzę.... Ale mogę się mylić


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - xdax1 - 08-12-2016 18:28

Ah fakt, zapomniałem o magazynie...

Hmm, w takim wypadku nie lepiej rozbudować magazyn nie co szybciej, żeby móc sprzedawać to i to?


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - lanpan - 08-12-2016 18:32

(08-12-2016 17:50)diabelek1983 napisał(a):  nie mogę wejść na stronkę blokuje mi ją wszystko na czerwono że strona niebezpieczna jeszcze nie miałem tak z innymi stronkami z btc

Nie mam pojecia w czym tkwi problem? Jeśli korzystasz z chrome to tym bardziej bo sam używam i nie mam żadnych problemów....

(08-12-2016 18:28)xdax1 napisał(a):  Ah fakt, zapomniałem o magazynie...

Hmm, w takim wypadku nie lepiej rozbudować magazyn nie co szybciej, żeby móc sprzedawać to i to?

No tak, tyle że to nadal to samo. Jak bedziesz miał 100 miejsc w magazynie i kupisz np 50 piw i 50 win to nadal wyjdziesz na tym gorzej niż jakbyś kupił 100 piw... Według mnie tak to wygląda... Po prostu myślę, że nie ma co inwestować w upgrady trunków...

Chociaż... Jest też kwestia napiwków. Ponoć im lepszy trunek sprzedajemy tym większe dostajemy napiwki... Może w tym tkwi sęk i jednak warto inwestować w te lepsze trunki... spróbuję to sprawdzić porównując napiwki z piwa i z wina i dam znać Smile


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - xdax1 - 08-12-2016 18:41

Myślę, że głównie chodzi o czas.
60 piw sprzeda się w 60 min i zarobi 180 satoshi.

60 win sprzeda się w 360 min i zarobi 600 satoshi.
W tym czasie gdyby sprzedawać piwa to by zarobiły 1080 satoshi.
Wiec oczywiście wychodzi, że sprzedaż piw jest lepsza, jeśli chcemy cały czas wchodzić i kupować nowe i myślę, że głównie o to chodzi.

Jeśli wchodzimy często to kupujemy piwo, jeśli nie chcemy wchodzić często to wino.
No i jeszcze te napiwki...

EDIT:
Chociaż nie, przecież trzeba też przedłużać barmana cały czas.
No więc trochę dziwne to zrobione, nie widzę żadnych pozytywów w sprzedaży wina oprócz tych napiwków.


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - Mr_Eko - 08-12-2016 19:56

Jak na moje oko opłacalne jest wykorzystywanie zarówno piwa jak i innych trunków. Przy sprzedaży jednostkowej za piwo mamy przychód 2 satoshi, a przy winie już 5 satoshi.

Kupując zarówno jeden jak i drugi trunek sprzedawane są one równocześnie, lecz trzeba by sprawdzić czy wino jest sprzedawane co 6 min zamiast piwa czy równocześnie z nim. Jeśli nawet zamiast to co szósta sprzedaż daje nam nie 2, a 5 satoshi zysku.

Sposób wygląda na opłacalny, ale trzeba być cały czas przy komputerze, aby utrzymywać odpowiednią ilość piwa i wina do sprzedaży. Kolejny plus to napiwki bo są zauważalnie większe przy sprzedaży piwa z winem niż samego piwa.


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 08-12-2016 20:10

Oczywiście. Nie dość, że ma największą przebitkę (nawet licząc bez upgradów, których piwo nie ma vs. wino i whisky z upgradami) to jeszcze schodzi najszybciej
Czyli przy 5 miejscach:
Na piwie zarabiamy 120 sat./h
Na winie 80 (z upgradami)
Na whisky 108 (z ulepszeniami)

Łącznie 308/h z czego na wymaksowanego barmana oddajemy 38.4 (96 na 2.5h) a 269.6 satoshi na godzinę zostaje nam w kieszeni. Niewiele, ale przy 15 "stolikach" to już prawie 900/h więc od biedy da się żyć. Zamierzam sprawdzić, czy to faktyczny max.


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - lanpan - 08-12-2016 20:26

Czyli uważacie, że najlepiej jest kupować pół na pół piwo/wino? A później ewentualnie wino/whisky??

Bo niby stac mnie już żeby wykupic whisky ale boje sie troche ze to będzie nieoplacalne i lepiej dozbierac do ulepszenia baru ;d


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - Mr_Eko - 08-12-2016 20:43

Wszystko zależy jak dużo czasu poświęcasz na tę grę. Jeśli co godzina wrzucasz tylko piwo, wynajmujesz barmana i nic więcej to odblokowywanie kolejnych trunków nie ma sensu bo przy 50 pojemności magazynu tylko stracisz w dłuższej perspektywie.