Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC (/Temat-Virtual-pub-Nowa-gra-strategiczna-w-BTC-141318)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - Captain - 08-12-2016 13:28

Dobra, już rozumiem.

Czyli nic się nie stanie jeśli np przez dobę bym się tam nie zalogował?


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - lanpan - 08-12-2016 13:29

nie, zupełnie nic się nie stanie Smile


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - xBojar - 08-12-2016 14:40

Czy można tam złożyć depozyt by ulepszać szybciej? Jeśli tak to co zrobić?


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - lanpan - 08-12-2016 15:11

Ztego co wiem to nie można wpłacać. Właśnie o to chodzi w tym żeby to trochę trwało zanim to poulepszasz ;/ Może rzeczywiście trwa to długo ale później można sporo z tego wyciągnąć Smile

Ja zacząłem wczoraj a już mam połowe kasy na upgrade baru na lvl 2 Smile


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 08-12-2016 15:14

Poszło z refa.

Najpierw inwestujemy w wino, potem w whisky, potem w bar. Po barze w miejsca siedzące, w barmana i na końcu w magazyn. Tak na mój gust.


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - lanpan - 08-12-2016 15:20

Fakt, jest to sensowny pomysł rozwoju Smile Chociaż ja pomyślałbym o magazynie trochę wcześniej bo przy ulepszeniu miejsc siedzących alkohol zacznie się sprzedawać 2x szybciej i trzeba będzie go 2x częściej uzupełniać. Dlatego według mnie warto wcześniej zwiększyć pojemność magazynu Smile

I dzięki za refka Smile


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 08-12-2016 15:47

Magazyn poprawia jedynie komfort gry a nie zysk. Dlatego zostawiam go na koniec. I tak większość czasu jestem on-line, więc mogę sobie poklikać.


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - lanpan - 08-12-2016 15:49

no to chyba ze tak, zalezy komu na czym zależy Smile

A jak ogolnie idzie? Smile


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 08-12-2016 16:33

Pomalutku, gram ze 2-3h, zbliżam się do odblokowania wina. Spaliłem jedną córkę - zły walet a teraz zmienić nie mogę :s Może rano spróbuję na tym ipku zarejestrować się jeszcze raz. Jak dostanę bana to nic nie stracę, bo ta sesja w tej chwili i tak przychodu mi nie wygeneruje.


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - lanpan - 08-12-2016 16:55

A ja mam takie pytanko do Ciebie. Liczyłeś może opłacalność tych trunków? Czy czasem nie jest tak, że najbardziej opłaca się sprzedawać piwo mimo wszystko?