Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana ruchu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wymiana ruchu (/Temat-Wymiana-ruchu-141317)

Strony: 1 2


RE: Wymiana ruchu - tomaszo704 - 07-12-2016 18:13

Tak czy inaczej, linki można zmienić. Kwestią jest sam pomysł, co inni o tym sądzą, linki zawsze można zmienić. Swoją drogą, premium hitleap umożliwia zastosowanie każdego linku. Czy ktoś testował premium?


RE: Wymiana ruchu - jamroczik - 07-12-2016 22:02

Te skracacze które wypłacają wymagają kliku i przepisania captchy, więc hitleapem tego nie załatwisz.


RE: Wymiana ruchu - radek0389 - 08-12-2016 16:35

Podłączając się pod temat, to jest jakiś serwis pokroju hitleap, gdzie mogę skierować ruch na moja stronę ale zeby odwiedzający musiał realnie kliknąć w jakimkolwiek miejscu na stronie?


RE: Wymiana ruchu - war43 - 08-12-2016 16:44

@[radek0389]
Podłączając się pod temat, to jest jakiś serwis pokroju hitleap, gdzie mogę skierować ruch na moja stronę ale zeby odwiedzający musiał realnie kliknąć w jakimkolwiek miejscu na stronie?


Nie wiem jak z 'realnością' klików, ale Otohits oferuje opcję kliknięć na stronie. Smile


RE: Wymiana ruchu - LikeAMoneys - 08-12-2016 19:08

kilohits.com
Też ma(miało nwm czy teraz ma dawno nie używałem) taką opcje, lecz trzeba się pobawić i pobrać id przycisku Smile


RE: Wymiana ruchu - tomaszo704 - 09-12-2016 02:22

Czy ktokolwiek obecnie zarabia dzięki hitleap? A może inne programy tego typu?