Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana ruchu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wymiana ruchu (/Temat-Wymiana-ruchu-141317)

Strony: 1 2


Wymiana ruchu - tomaszo704 - 07-12-2016 01:50

Witam. Jestem już troszkę na tym forum, ale zwykłem milczeć, czas się przełamać.
Od prawie miesiąca próbuję między innymi z wymianą ruchu poprzez hitleap. Od 11 listopada udało mi się zebrać prawie 12$, jednak czekam jeszcze na wypłatę (do końca listopada zabrakło mi 0,5$ do osiągnięcia minimum wypłaty).
W planach mam zakup serwera dedykowanego do puszczenia hitleap + autosurfów.
Pytanie tylko, czy jest to opłacalne? Osobiście będę zadowolony nawet z kilku dolarów profitu. W przypadku powodzenia rozważę rozbudowę o kilka serwerów, oraz zacznę prowadzić dzienniczek forumowy.
Pytanie skierowane do wszystkich, mile widziane odpowiedzi "doświadczonych" w temacie skracania.


RE: Wymiana ruchu - Liromir - 07-12-2016 01:53

A to wprowadzili możliwość zarabiania na hitleap? musiało mnie sporo ominąć :o

Jeżeli chodzi Ci o zbieranie minut na serwisach typu hitleap i wykorzystywania ich do zarabiania na jakichś buxach/skracaczach czy czymkolwiek to nie wiem czy jest to, aż tak opłacalne i długofalowe by inwestować w to pieniądze i czas. Musisz wiedzieć, że kiedyś się 'nadziejesz' gdy, serwis który nie akceptuje ruchu z surfów się połapie Smile Proponuję stawiać sobię poprzeczkę wyżej.


Wymiana ruchu - Styler - 07-12-2016 01:54

Jakiś czas temu przeliczałem. Opłacalność niewielka nawet w przypadku, gdy każdy z serwisów będzie całkowicie uczciwy i nie zmieni się w SCAM. Jeśli interesują Cię bardzo małe kwoty to próbuj, w przeciwnym razie poszukaj alternatywy.


RE: Wymiana ruchu - jamroczik - 07-12-2016 02:04

(07-12-2016 01:54)Styler napisał(a):  w przeciwnym razem poszukaj alternatywy.

Albo lepszego surfa.


RE: Wymiana ruchu - Itachi198 - 07-12-2016 02:41

Hitleap dobry ale pod np. dailymotion (premium za bodajże 7$/miesiąc pozwala na wybór źródła ruchu)


RE: Wymiana ruchu - MrocznyKILL - 07-12-2016 11:56

Masz jakiś konkretny pomysł na spieniężenie ruchu z autosurf czy liczysz na to co żuci ci sam autosurf ?


RE: Wymiana ruchu - tomaszo704 - 07-12-2016 13:45

Na hitleap zbieram tylko minuty, a linki skracam na adfoc.us Przy 1 kliencie hitleap wychodzi ok. 0,5$ dziennie (konto bez premium).
Co do spieniężenia ruchu - myślę, że bym wykupił dodatkowy ruch na starcie, żeby sprawdzić osobiście, czy jest opłacalne


RE: Wymiana ruchu - wiesiek - 07-12-2016 17:31

walisz linki z adfoc.us do HL i ci wypłaca?


RE: Wymiana ruchu - tomaszo704 - 07-12-2016 17:35

(07-12-2016 17:31)wiesiek napisał(a):  walisz linki z adfoc.us do HL i ci wypłaca?

tak jak wspomniałem, do końca listopada zabrakło mi 0,5$ do wypłaty, więc jeszcze się nie przekonałem


RE: Wymiana ruchu - wiesiek - 07-12-2016 17:38

a to nie doczytalem, ale pewnie bedzie scam/ban i strata czasu